דרור אלפרון שוחרר ממעצר יום לפני חתונתו

אלפרון שוחרר 5 ימים אחרי שנעצר בחשד למעורבות ברצח כפול. חבריו וקרוביו לקחו אותו מתחנת המשטרה בשיירת אופנועים. מחר יתחתן עם בחירת לבו. "אני נוסעת לבית העלמין לתת ליעקב הזמנה", אמרה אמו אהובה

דרור אלפרון יכול להתחיל להתכונן לחופה: חמישה ימים לאחר שנעצר בחשד למעורבות ברצח הכפול של ערן פרטוש ואלי עורקבי בחודש יוני האחרון בפתח תקווה, שוחרר הבוקר (ב') בן משפחת הפשע המפורסמת לביתו. מחר הוא יתחתן עם בחירת לבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לתחנת המשטרה הגיעה הבוקר אמו אהובה אלפרון, יחד עם אחיו הצעיר אלעד וחבריו, שלקחו את דרור מהמקום על אופנוע. יחד עם דרור שוחרר גם ראובן פרטוש, בנה של דודתו חיה אלפרון, שנעצרה גם היא בתחילת השבוע שעבר בחשד למעורבות ברצח ושוחררה. עם שחרורו אמר ראובן פרטוש: "אני שמח שזה נגמר. אני הולך להיות הנהג שלו בחתונה".

במקביל, הובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בכפר סבא בן דודתו של אלפרון, אלי פרטוש, ואדם נוסף החשודים במעורבות ברצח.

אמו של דרור, אהובה אלפרון, אמרה לחדשות 2 Online כי "כלתו לעתיד לא נשמה כל השבוע. לא ידענו האם לבטל את האירוע או לא. יש המון אורחים שצפויים להגיע, ואני שמחה שגם הפרק הזה נגמר".

יכול להתכונן לחופה, אלפרון (חדשות 2)

"כבר שנים שאנחנו מוטרדים על ידי המשטרה"

"דרור כל כך מנסה לשקם את חייו", הוסיפה אמו. "זה לא בסדר, כבר שנים שאנחנו מוטרדים על ידי המשטרה. לעצור בן אדם על לא עוול בכפו 5 ימים לפני החתונה זה פשוט לא אנושי. אני נוסעת עכשיו לבית העלמין לתת ליעקב הזמנה לחתונה". אהובה אלפרון המשיכה לתקוף את התנהלות המשטרה ואמרה: "הרוצחים של בעלי עדיין חופשיים והם סתם עוצרים את דרור".

סנגורו של אלפרון, עו"ד דוד בוחבוט, אמר לאחר השחרור: "שוב אנחנו רואים שהמשטרה עוצרת עבריינים וקושרת אותם לאירועים כאלה ואחרים, חוקרת אותם כשהם במעצר ואז מגלה שאין כלום ומשחררת. אין לי ספק שדרור אלפרון לא קשור לפרשה הזאת ועובדה שהוא שוחרר".

הסנגור הוסיף כי "אני נוטה להאמין שהמעצר היה בגלל החתונה וראינו שלאחרונה היו עבריינים שנעצרו לפני אירוע גדול. צו המעצר הוצא כבר ב-10 בנובמבר, אבל המעצר בוצע רק בסוף החודש - לקראת החתונה". על האירוע הצוי מחר אמר: "במשפחה מאוד מתרגשים ושמחים, ומקווים לחגוג את החתונה כמו שתכננו".