מול המצלמות: אב זועם תקף נער שרב עם בנו

בסוף השבוע הסתיימה קטטה כמעט אקראית במבשרת ציון בחבלות לנער שנחשד בהכאה. לרוע מזלו של האב, מעשיו תועדו והוא נעצר בחשד לתקיפה ואיומים. חלק מהתמונות בתיעוד אינן קלות לצפייה

כמה אלימה יכולה להיות תגובה של אב ששמע שמישהו הרביץ לבנו הקטן? בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 מתועד גבר בן 40, מלא חימה וזעם, דקות ספורות לאחר ששמע שנער בן 14 הכה את בנו, בן 10, במגרש הכדורגל. הגבר איתר את הנער הצעיר שלכאורה תקף את בנו - ותקף בחזרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אם עוד פעם מישהו יתקרב לילד הזה אני אפתח אותו!", נשמע האב צועק תוך שהוא מכה נמרצות את הנער, שניסה מצידו להתנצל, תוך שהוא צורח מכאבים. כשסיים להכות את הנער, התפנה להרגיע את בנו: "אל תדאג, אף אחד לא יתקרב אליך".

הכל התחיל בקטטה שגרתית בין ילדים במגרש הכדורגל השכונתי במבשרת ציון. אחד המעורבים, ילד בן עשר, התקשר להזעיק את אביו. "אבא שלו בא למגרש. ראיתי אותו וישר רצתי למקום שיש מבוגרים, שיוכלו לראות ולהגן עליי", סיפר ד', הילד שהוכה. "אחרי זה הוא איים על חבר שלי ואמר לי 'אני אתפוס אותך, אני אפוצץ אותך ואת ההורים שלך'".

האב הזועם קיים את הבטחתו ואכן הכה את הנער נמרצות, וזאת מבלי לדעת שאחד הנערים שהיה במקום צילם את כל האירוע. האב נעצר על ידי משטרת הראל, הובא לבית המשפט ושוחרר. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום. "הרגש דיבר יותר", ניסה האב להסביר את מעשיו בשיחה עם חדשות 2. "הילד שלי הוא ילד חנון אז הילד הזה מתנכל אליו וזה מה שגרם לזה. אני מתחרט על מה שעשיתי. הילד הזה הוציא אותי מדעתי פשוט, זה לא דבר שצריך לקרות".

"אני מפחד להסתובב ברחובות", מספר הילד שהוכה. "כמו שאני קיבלתי את המכות האלה, כל אחד יכול לקבל את זה. הייתי משחק הרבה כדורגל ואני משחק בקבוצה ועכשיו אני מפחד לצאת מהבית". ההתפרצות הקשה והאלימה כלפי הנער צפויה להשאיר חותם בכל המעורבים - בילד שנשאר עם טראומה, ובתוקף שלא כבש את זעמו והסתבך עם המשטרה.