ראשון לציון: שני צעירים נפצעו קשה בקטטה

פרמדיקים של מגן דוד אדום פינו את השניים, בני 25 ו-30, לבית החולים תל השומר כשהם מורדמים ומונשמים וסובלים מחבלות ראש. כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירת נסיבות הקטטה. כמה שעות קודם לכן נרצח צעיר בן 19 בנצרת, ככל הנראה גם כן במהלך קטטה

ראשל"צ: 2 צעירים נפצעו קשה בקטטה. ארכיון (רויטרס)

שבת אלימה: שני צעירים נפצעו באורח קשה במהלך קטטה שפרצה בשעות הבוקר המאוחרות בראשון לציון. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות הקטטה. כמה שעות קודם לכן נורה צעיר בן 19 למוות בנצרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירת האירוע ברחוב פלוטיצקי בעיר העניקו טיפול רפואי לגבר בן 25 ולגבר בן 30 ופינו את שניהם במצב קשה לבית החולים תל השומר. השניים סובלים מחבלות ראש ופונו כשהם מורדמים ומונשמים.

כוחות גדולים של משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות התקרית.

בן 19 נרצח בנצרת

זירת הרצח בנצרת (חטיבת דוברות המשטרה)
לפנות בוקר נורה למוות בנצרת עבד אל ראזק איברהים עבד, רוכב אופנוע בן 19. צעיר נוסף שהיה עמו נפצע באורח בינוני. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה קטטה. חקירת התקרית נמשכת.

האירוע התרחש סמוך לשעה שלוש וחצי לפנות בוקר. שני צעירים שנסעו על אופנוע באחד מרחובות השכונה נורו במהלך נסיעתם על ידי אלמוני - ככל הנראה תושב המקום.

הנרצח בנצרת עבד אל ראזק איברהים עבד (אנואר אמארה, alarab.net)

הנהג נפגע בפלג גופו העליון ופונה במצב אנוש לבית החולים האיטלקי בעיר, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. הנוסע שהיה עמו, גם הוא בן 19, נורה בפלג גופו התחתון ופונה לבית החולים האיטלקי במצב בינוני.