חשד לרצח: בן 19 נורה למוות

תקרית ירי חמורה הלילה בגליל התחתון. בן 19 נורה ונהרג ובן 24 נפצע בינוני בנצרת. השניים רכבו על קטנוע אז אדם פתח לעברם בירי. המשטרה עצרה שני תושבי העיר בחשד למעורבות בירי, שבוצע ככל הנראה לאחר שהנפגעים ביקשו לשמור על השקט

זירת הרצח בנצרת, הלילה (חטיבת דוברות משטרה)

חשד לרצח בנצרת: עבד אל ראזק איברהים עבד, רוכב אופנוע בן 19, נורה הלילה למוות בשכונה המזרחית בעיר. צעיר נוסף שהיה עמו נפצע באורח בינוני. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה קטטה. חקירת התקרית נמשכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה שלוש וחצי לפנות בוקר. שני צעירים שנסעו על אופנוע באחד מרחובות השכונה נורו במהלך נסיעתם על ידי אלמוני - ככל הנראה תושב המקום.

הנרצח, עבד אל ראזק איברהים עבד (אנואר אמארה, alarab.net)

הנהג נפגע בפלג גופו העליון ופונה במצב אנוש לבית החולים האיטלקי בעיר, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. הנוסע שהיה עמו, גם הוא בן 19, נורה בפלג גופו התחתון ופונה לבית החולים האיטלקי במצב בינוני.

הצעירים ביקשו לשמור על השקט - ונורו

בן 19 נרצח. זירת הירי (חטיבת דוברות משטרה)

מהמשטרה נמסר כי הירי בוצע ככל הנראה במהלך קטטה או אחריה וכי הרקע לאירוע נבדק. כוחות גדולים של משטרה הגיעו לזירת הירי ופתחו בחקירת הממצאים בזירה. במקביל, שוטרים התפרסו בעיר ובכבישים הסובבים אותה בניסיון ללכוד את מבצע הירי. תוך זמן קצר עצרה המשטרה שני חשודים במעורבות בירי, תושבי המקום. לאחר מכן נעצרו שני חשודים נוספים. כל הארבעה יובאו הלילה לדיון בהארכת מעצרם.

זירת הירי בנצרת (חטיבת דוברות משטרה)

על פי החשד, הקורבנות הסתובבו על קטנוע בשכונה והרעישו במהלך השעות הקטנות של הלילה. החשוד בירי ביקש מהם להסתלק ולאחר זמן קצר חזר עם נשק אוטומטי ופתח לעברם באש. המשטרה מאמינה כי חילופי הדברים בין הצעירים היוו את הסיבה לאירוע, אך הפרטים עדיין לא ברורים במלואם והם נחקרים כעת על ידי היחידה המרכזית של המחוז הצפוני במשטרה.