חשד: הכה את אשתו עד אובדן הכרה – והתחבא בבור הביוב

גבר בן 45 חשוד שהכה את אשתו בדיר אל-אסד שבצפון עד אובדן הכרה. כשהשוטרים הגיעו לבית על מנת לעצור אותו, הם החלו בחיפושים - ולבסוף איתרו אותו מסתתר בתוך בור ביוב בחצר הבית. אשתו פונתה לקבלת טיפול רפואי - והוא נעצר

החשוד נמצא בתוך הבור (חדשות 2)

הכה את אשתו - והסתתר בביוב: שוטרי תחנת כרמיאל עצרו היום תושב הכפר דיר אל אסד, כבן 45, לאחר שהכה את אשתו הקטנה ממנו בעשר שנים. הגבר שנעצר חשוד בהכאת אשתו ופציעתה - ככל הנראה במהלך ויכוח שפרץ ביניהם. אלא שהחשוד בהכאת אשתו לא נעצר באורח שגרתי, אלא רק שאחר שנתפס מסתתר - בתוך בור ביוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה, הגיעו שוטרים לבית הזוג בכפר - והחלו בחיפושים אחר הבעל החשוד במעשים. הוא נמצא לאחר חיפושים בביתו - ונמצא כשהוא מתחבא בתוך בור ביוב בחצר.

"כוחות של משטרת כרמיאל שהגיעו למקום החליטו לפרוץ בכוח לבית על מנת לאתר את הגבר החשוד", מסר נצ"מ שאול צמח, מפקד תחנת כרמיאל של המשטרה לחדשות 2 באינטרנט.

"החשוד ברח מהמקום עם סכין, ונתפס כעבור שעתיים וחצי בעקבות מודיעין שלנו. כוח מיוחד של התחנה הקיף את הבית ומפקד הכוח החליט לפרוץ לבית. השוטרים מצאו אותו מתחבא בבור ביוב", מסר.

החשוד נעצר ונלקח לחקירה בתחנת כרמיאל ויובא מחר לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו. האישה, שאיבדה את הכרתה באירוע, נפצעה בבטנה ובחזה ופונתה לקבלת טיפול רפואי.