בעקבות התיעוד: נעצר הנהג המשתולל

נהג מונית שתיעד נהג אחר ש"התפרע" על הכביש בירושלים וסיכן את העוברים והשבים - הביא ללכידתו. היום, כעבור כשלושה שבועות, נעצר החשוד במעשה והודה בעבירות המיוחסות לו. רישיונו נפסל מנהלית לחודשיים והוא יועמד לדין

התיעוד עשה את שלו: נהג צעיר נעצר על ידי ימ"ר תנועה בחשד לנהיגה פראית בכבישי ירושלים, לאחר שתועד בידי נהג המונית רענן גורמס. הנהג היה אחראי לתאונת דרכים בירידה מהגבעה הצרפתית לכביש מספר תשע, סמוך לשכונת רמת שלמה. בתיעוד ניתן היה לראות את הרכב הפוגע שועט בין הנתיבים, עובר על שטח הפרדה לא בנוי, פוגע באחת המכוניות - וחוזר אל הנתיב השמאלי תוך שהוא חוצה אי תנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורמס, תושב האזור שנסע בכביש באותה עת, תיעד את התאונה שהתרחשה מולו באמצעות מצלמה נייחת שהתקין ברכבו. באירוע עצמו לא היו נפגעים, אולם הנהיגה בהחלט סיכנה את העוברים והשבים.

הנהג הצעיר החשוד במעשה נעצר היום (ג'), כשלושה שבועות לאחר התיעוד. לחובתו נצברו עבירות קודמות, והוא אף הודה בעבירות המיוחסות לו. רישיונו נפסל מנהלית ל-60 ימים והוא יועמד לדין בשל העבירות החמורות שביצע לכאורה.

על פי החשד, העבירות כוללות חציית שטח הפרדה לא בנוי, סטייה מנתיב, גרימת הפרעה לתנועה וסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה. גורמס, נהג המונית שתיעד את החשוד, סיפר לחדשות 2 Online כי הוא הוזמן היום ללשכת התנועה בירושלים כדי לקבל עדכון בהתפתחות החקירה.