חשד: המנהלת "עקצה" את בית הספר

מנהלת בית ספר בבני ברק חשודה בהוצאת כספים במרמה מבית ספר, מהורי התלמידות ומרשת חינוך. על פי החשד, היא רשמה שעות פיקטיביות למורות ודרשה מהמורות להחזיר את הכסף "שנגבה בטעות" - ולקחה את ההחזר לכיסה. המנהלת מכחישה את החשדות

חשד: רשמה שעות פיקטיביות ולקחה את הכסף ל (אייל בן יעיש, חדשות 2)

מנהלת בית ספר חשודה בהוצאת כספים במרמה מבית הספר ומהורי התלמידות: המשטרה עצרה את תושבת בני ברק בת 51 שעל פי החשד הוציאה במרמה קרוב ל-300 אלף שקלים מרשת החינוך בה היא עובדת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המנהלת עובדת בבית הספר לבנות קרוב ל-20 שנה, והמשטרה חושדת כי בשנתיים האחרונות פעלה במספר שיטות על מנת לשלשל לכיסה כספים מהרשת ומהורי התלמידות.

על פי החשד, אחת השיטות בה נקטה המנהלת הייתה רישום שעות פיקטיביות לחלק מהמורות. לאחר שהמורות קיבלו את המשכורת המוגדלת, המנהלת פנתה למורות ומסבירה להן כי נפלה "טעות", ומבקשת להחזיר את הכסף - שהלך ישר לכיסה של המנהלת.

בנוסף, המשטרה מעריכה כי המנהלת שלשלה לכיסה כספים שנלקחו מהורים של תלמידות. המנהלת לקחה לכאורה כסף רב מההורים עבור פעילויות בית ספריות, ולקחה חלק מ"דמי ההורים" המוגדלים שגבתה.

בחודשים האחרונים החלו לחשוד ברשת בתי הספר במעשי המנהלת לאחר ששמו לב להיקף הכספים שנעלמו. מנהלי הרשת התלוננו במשטרה, שגבתה עדויות ממורות שהיו מעורבות במעשה הרמייה. בחקירתה הסבירה המנהלת כי תנועות הכספים בוצעו כנדרש, והיא מכחישה את החשדות.