נעצר בחשד שדקר את אחייניתו בת ה-7: "שמעתי קולות"

לדירה ברחוב ויצמן שבנתניה הוזעקו צוותי הצלה גדולים שפינו את הילדה לביה"ח לניאדו כשמצבה מוגדר קשה. המשטרה פתחה בחקירה, ועצרה את דודה של הילדה בחשד למעשה כשהוא נודף ריח של אלכוהול. לדבריו, הוא "שמע קולות" שהורו לו לבצע זאת "כדי שיבוא המשיח"

זירת האירוע בנתניה (אברימי יאקב, חדשות 24)

ילדה בת 7 נדקרה הערב (ב') בדירה שברחוב ויצמן שבנתניה. מצבה מוגדר קשה אך יציב. על פי החשד, דודה, בן 38 תושב העיר, לקח אותה לטיול בחוץ וכשחזרו לדירה הוא דקר אותה בסכין בגרונה. לחוקרים שעצרו אותו הוא סיפר כי "שמע קולות" שאומרים לו להרוג בן אדם "כדי שהמשיח יגיע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות גדולים של משטרה וגורמי הצלה הגיעו למקום האירוע לאחר שהחשוד התקשר ודיווח על המקרה למוקד 100 של המשטרה. הם סיפרו כי הוא נדף ריח של אלכוהול, ושטען תחילה כי אלמוני ביצע את המעשה ולא הוא. השוטרים, בראשות מפקד תחנת נתניה נצ"מ דורון תורג'מן, שהגיעו למקום עצרו אותו ולקחו את הסכין בה דקר על פי החשד את הילדה. החשוד לא מוכר למשטרה. הילדה פונתה במצב קשה לבית החולים לניאדו בעיר כשהיא סובלת מפצעי דקירות בצווארה.

כשכוחות ההצלה הגיעו למקום, החשוד הכווין אותם לקומה החמישית בבניין, שם דקר על פי החשד הדוד את אחייניתו. "הגענו למקום והיא הייתה בהכרה ושכבה במיטתה", סיפר לחדשות 2 Online דודי מור, מתנדב זק"א. "היא כל הזמן צעקה 'אני רוצה את אמא'".

החשוד: "קולות אמרו לי להרוג" (אברימי יאקב, חדשות 24)

הילדה נמצאה במיטתה (אברימי יאקב, חדשות 24)

דובר מד"א זכי הלר מסר כי בשעה 22:06 נמסר למד"א מרחב שרון על ילדה שנדקרה בדירה בנתניה: "חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו את הילדה במצב קשה בהכרה מעורפלת עם דקירה בפלג גופה העליון".

מוקדם יותר הערב, שני בני אדם נפצעו בינוני מירי במועצה המקומית טורעאן שבצפון. כוחות של משטרה הוזעקו לזירת הירי בתחנת הדלק במועצה, כשהרקע על פי החשד הוא הבחירות המקומיות. עם זאת, המשטרה בודקת גם כיוונים אחרים.