חשד לפגע וברח: בן 83 נהרג בדרכו לבית הכנסת

קשיש בן 83 שעשה את דרכו לבית הכנסת ברחוב מורדי הגטאות בראשון לציון נהרג מפגיעת רכב. נבדק חשד כי הנהג הפוגע נמלט מהמקום ונערכות סריקות לאיתורו. במשטרה קראו לנהג להסגיר עצמו בהקדם

זירת התאונה בראשל"צ (חדשות 2)

מאיר סולומון בן ה-83 נהרג לפנות בוקר (ב') מפגיעת מכונית ברחוב מורדי הגטאות בראשון לציון, בשעה שעבר במעבר חצייה בדרך לבית הכנסת. המשטרה חושדת כי מדובר בתאונת פגע וברח מאחר והנהג הפוגע נמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה התרחשה סמוך לשעה 5:30 לפנות בוקר. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום מצאו את סולומון כשהוא מוטל על הכביש, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית. לחובשים לא נותר אלא לקבוע את מותו במקום.

רב פקד רואי שפר, קצין באגף התנועה במרחב השפלה סיפר: "קיבלנו את הדיווח וכעת אנחנו נמצאים בכוחות מאומצים ומבצעים סריקות למציאת הנהג הפוגע. אנו פונים לאותו אדם שביצע את המעשה להסגיר עצמו".

פרמדיק מד"א ניר הנדלר סיפר כי הגיע עם הצוות למקום לאחר שהוזעקו ע"י המשטרה. "מצאנו אדם מוטל על הכביש וסובל מפגיעה בכל חלקי גופו וחבול", תיאר, "כמובן שלא היה רכב בסביבה אז לא ידענו מה גרם למותו. מדובר ברחוב מרכזי, בשעת בוקר מוקדמת, כך שהייתה המולה מסביב ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". 

רוכב אופנוע נהרג בת"א, נהג משאית נפצע קשה בצפון

שעות ספורות אחרי התאונה הקטלנית בראשון לציון, נהרג בתל אביב רוכב אופנוע בן 55, לאחר שנפגע ממכונית ברחוב אבן גבירול. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לאיש טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר, אך בסופו של דבר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

מחקירה ראשונית עולה כי רוכב האופנוע, תושב הצפון, נפגע ממכונית שנסע לצידו, לאחר שככל הנראה אחד מכלי הרכב סטה מנתיבו.

בצפון נפצע אדם אחד באורח קשה לאחר שמשאיתו התהפכה בכביש 70 סמוך לכפר כאבול. לאחר ההתהפכות הנהג נלכד ובתום מאמצים לחלצו הוא פונה לקבלת טיפול רפואי.