קלנסווה: גבר בן 45 נורה למוות לעיני בנו

תושב מקלנסווה חזר הביתה עם ילדיו ויצא ממכוניתו, כשלפתע ירה בו אלמוני לעיני בנו בן הארבע. הגבר נהרג, הילד נפצע באורח קל מזכוכיות. שכנים סיפרו כי הוא היה מטרה לנסיונות רצח בעבר

זירת האירוע בקלנסווה (חדשות MivzakLive)

גבר בן 45 נורה הערב (א') למוות סמוך לביתו בקלנסווה שבשרון. חובשים ופרמדיקים של מד"א מצאו אותו ללא רוח חיים כשהוא ירוי בפלג גופו העליון, ונאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבדיקה ראשונית עולה כי הגבר הגיע הביתה עם ילדיו - בנו בן הארבע ושתי בנותיו. הילדות כבר יצאו מהרכב ונכנסו פנימה, האב ובנו עמדו מחוץ למכונית, ואז התקרב אליהם אלמוני, ירה באב ונמלט מהמקום. עדי ראייה סיפרו לחדשות 2 Online כי הירי בוצע מנשק אוטומטי. הרקע לאירוע לא ברור, והמשטרה פתחה בחקירה.

"הילד, כבן ארבע, נפגע באורח קל בראשו מזכוכיות", סיפר פרמדיק של מד"א שהגיע למקום. הוא פונה למרפאה מקומית ושם טופל ושוחרר לביתו". שכנים סיפרו כי האיש היה מטרה לנסיונות רצח בעבר.

מקרה זה מצטרף לרצח נוסף ביממה האחרונה. גופת אישה כבת 70 נמצאה הבוקר בדירה בשכונת גילה בירושלים, לאחר שבעלה הזעיק את המשטרה ודיווח כי דקר את אשתו.

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לדירת הזוג ברחוב אלמוג מצאו את האישה כשהיא במצב אנוש והחלו לבצע בה פעולות החייאה, שבסופן נאלצו לקבוע את מותה. הבעל הודה בחקירתו כי רצח את אשתו, ואמר כי עשה זאת בשל סכסוך ממושך בין בני הזוג.