הקטינה שעומתה עם גולן: "טען ששכב איתי - ואז הכחיש"

עורך דינה של הנערה שעומתה בחדר החקירות עם אייל גולן סיפר לחדשות 2 Online על הגרסה שמסרה למשטרה. לדברי עורך הדין, בחקירותיו הקודמות ציין גולן כי שכב עם מרשתו, אך במהלך העימות הטיחה הנערה בזמר: "אתה נורמלי? אני אי פעם שכבתי איתך? אני תלמידה בתיכון". לדבריו, בתגובה הודה הזמר כי לא שכב עמה

"לא שכבתי איתו". אייל גולן (פלאש 90, מרים אלשטר)

זמן קצר לאחר החלטת המשטרה לשחרר את הזמר אייל גולן ממעצר הבית שבו היה נתון בימים האחרונים, סיפרה הקטינה שעומתה עמו היום (א') בחדר החקירות לעורך דינה על מהלך העימות. לדברי עורך הדין, הנערה הוזמנה לעימות לאחר שגולן ציין כי שכב עמה בחקירותיו הקודמות. הוא הוסיף כי במהלך העימות הטיחה בו הנערה - "אני שכבתי איתך? אני תלמידה בתיכון" - עד שלבסוף חזר בו גולן מטענתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היא מספרת שהעימות ביניהם נמשך בערך שעה וחצי, ושבמהלכו נשאל גולן האם שכב עמה או לא", סיפר לחדשות 2 Online ניר שוקר, עורך דינה של הקטינה. "העימות היה מאוד מסעיר מבחינתה. היא צעקה וצרחה, ואמרה לו: 'אתה נורמלי? אני אי פעם שכבתי איתך? אני בכלל לומדת לבגרות'". לדבריה, רק לאחר שהטיחה בו את הדברים הללו, חזר בו גולן מגרסתו ואמר: "כן, כן, זו לא את". הנערה אף עומתה עם אביו של גולן ודמויות נוספות והתעקשה במהלך כל העימותים כי לא שכבה עם אף אחד מהמעורבים בפרשה.

עורך הדין ניר שוקר

"הקשר היחיד שיש למרשתי עם שאר הקטינות הוא שהיא הכירה אותן ופגשה אותן מפעם לפעם. מדובר בהיכרות שטחית בלבד", הוסיף עורך הדין. "בסוף העימות היא הייתה בסערת רגשות וכעוסה מאוד, אבל מה שחשוב הוא שעכשיו אנחנו יודעים בוודאות שהיא דוברת אמת כשהיא אומרת שלא שכבה איתו". במשטרה סירבו למסור פרטים מחדר החקירות.

עורך הדין סיפר כי הקטינה, שתמונותיה המטושטשות התפרסמו בכלי התקשורת, סובלת מקריאות גנאי בבית הספר. "המטרה שלנו היא לנקות את שמה", הסביר. "מדובר בנערה טובה מבית טוב, עם הורים נורמטיביים". עו"ד שוקר הוסיף כי הנערה שוקלת לתבוע את גולן בשל טענתו כי שכב עמה. "הוא תרם משמעותית לנזק התדמיתי שנגרם לה", ציין.

במהלך היום היה אמור גולן להתעמת גם עם נערה אחרת, שהעידה נגדו. עם זאת, בתפנית מפתיעה היא הודיעה, לאחר שנועצה בעורכי דינה, כי אינה מסוגלת לשהות עמו באותו החדר. כעת היא צפויה להיפגש עם הפרקליטה המלווה את התיק, וזו תקבע האם עדותה אמינה והאם ניתן יהיה להשתמש בה בבית המשפט.

אישום קרוב? ביטון בבית המשפט (מוטי קמחי)

גם אביו של גולן, דני ביטון, עומת עם נערה שהעידה נגדו, למרות שתחילה סירב. הוא אישר כי קיים עמה יחסי מין, אך התעקש כי לא ידע את גילה. היום הוארך מעצרו וגורם המקורב לחקירה מעריך שלא מן הנמנע שכבר בשבוע הבא יוגש נגדו, ונגד נהגו של גולן צחי אסולין, כתב אישום.

גולן שוחרר ממעצר הבית

מוקדם יותר הערב הודיעה המשטרה לפרקליטיו של אייל גולן על ההחלטה לשחררו ממעצר הבית בתום חקירתו. התנאי המגביל היחידי שהוטל עליו הוא איסור יצירת קשר עם מי מהמעורבים בפרשה.

ההגבלות על גולן, איש יחסי הציבור עודד מויאל ואיש התקשורת ששמו אסור עדיין בפרסום - הוסרו. חומרי החקירה בעניינם הועברו לפרקליטות מחוז תל אביב, שם ייבחנו ויוחלט לגבי המשך ההליכים נגד השלושה.

"אני שמח על שחרורו של מרשי ממעצר הבית", אמר פרקליטו של איש התקשורת, עו"ד ששי גז. "מלכתחילה אמרנו כי אין לו קשר לחשדות החומרים בפרשה".

בהכנת הכתבה השתתף גלעד שלמור