גל אוחובסקי על אייל גולן: "הפכו אותו לנבל"

חברו של הזמר ומי ששפט בתכניתו קובע כי נעשה לגולן עוול וכי לא ידע על מעלליו של אביו. "מי שצריך להיות מואשם וללכת לכלא - יילך לכלא", הוא אומר

זמן קצר לאחר שהמשטרה הודיעה כי לא תבקש להאריך את מעצר הבית שבו היה נתון אייל גולן, שנחשד בקיום יחסי מין עם קטינות, אומר היום גל אוחובסקי, חברו ומי שהשתתף כשופט בתוכניתו "אייל גולן קורא לך" כי נעשה לו עוול בדרך שבה סיקרה התקשורת את הפרשה. "לקחו אדם שהיה מאוד אהוב לפני עשרה ימים, ובזמן הזה עירבלו אותו והפכו אותו לנבל הגדול ביותר בישראל", הוא אומר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון לתוכנית "שש עם עודד בן עמי", סיפר אוחובסקי כי שמר על קשר עם הזמר באמצעות מסרונים בתקופה הסוערת שעוברת עליו. "לפני עשרה ימים יצאה כותרת על מעורבותו של זמר בדברים נוראיים, ועשרה ימים אחרי מתברר שלא יהיה כתב אישום, לא יהיה תיק פלילי ולא בגלל שאין ראיות", אמר אוחובסקי. "נשאלת השאלה למה לא אמרו כי מדובר באב של זמר מפורסם ואז כל הפרשייה הייתה נראית אחרת".

אוחובסקי דחה את הטענות להתנהגות לא מוסרית מצידו, וביקש להפנות זרקור דווקא לכך שגולן החזיר לחייו את אביו, שנטש אותו כשהיה בן 4 וחזר רק בבגרותו ובהצלחתו. "תחשוב על המוסר של הסיפור של הילד שהיה לו אבא שעזב אותו בגיל מאוד צעיר, שחזר איך שחזר, ומדובר בדמות מאוד בעייתית, והילד הזה לא התכחש לאבא הזה אלא להפך", אמר.

שוחרר ממעצר בית, גולן (פלאש 90)

אביו של גולן, דני ביטון, מסתמן בימים האחרונים כדמות המרכזית בפרשה. בין המעורבים יש אף מי שכינו אותו ה"קמב"ץ", קצין המבצעים של מסיבות המין, וגל אוחובסקי משרטט את הקווים למערכת היחסים יוצאת הדופן בין הזמר לבין האב שנטש. "במהלך התכנית לא היה ביניהם קשר קרוב ואף פחות מזה", העיד. "יש פה סיפור על אדם שלא התכחש לאביו ולא זרק אותו לרחוב כשלאב לא הייתה פרנסה".

"אם הוא היה יודע שיש איזשהו דבר שדומה לדבר שעכשיו מואשם בו האב, האב לא היה עובד שם אפילו לא דקה", הוסיף אוחובסקי. "בתוכנית 'אייל גולן קורא לך', מאחורי הקלעים, שום דבר מהדברים שתוארו בתקשורת לא היה שם".

אוחובסקי הוסיף: "לנהל את כל הדיון הזה דווקא על ראשו של אייל גולן בגלל הדרך שבה התפוצצה הפרשה - יש פה איזשהו סוג של עוול שעושים לאיש הזה. מי שצריך להיום מואשם במשהו וללכת לכלא - יילך לכלא וצריך ללכת לכלא. אין לי ויכוח על זה".