הזמר אייל גולן שוחרר ממעצר בית

המשטרה הודיעה לפרקליטיו של האמן כי לא תבקש להאריך מעצרו ותשחררו בתנאים מגבילים, זאת בתום יום שבו נחקר פעם נוספת בחשד לקיום יחסי מין עם קטינות. מוקדם יותר הוארך בארבעה ימים מעצרם של אביו, דני ביטון, ושל עובד בחברת "ליאם הפקות", צחי אסולין

ישוחרר לביתו בתנאים מגבילים. גולן (פלאש 90)

בתום יום נוסף שבו נחקר הזמר אייל גולן במשרדי ימ"ר תל אביב בחשד לקיום יחסי מין עם קטינות, החליטה המשטרה לשחררו ממעצר הבית שבו היה נתון בימים האחרונים, והודיעה על כך לפרקליטיו, עורכי הדין רונן רוזנבלום ומיטל דנינו. גולן ישוחרר כבר הערב (א') לביתו, בתום חקירתו. התנאי המגביל היחידי שהוטל עליו הוא איסור יצירת קשר עם מי מהמעורבים בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההגבלות על גולן, איש יחסי הציבור עודד מויאל ואיש התקשורת ששמו אסור עדיין בפרסום - הוסרו. חומרי החקירה בעניינם הועברו לפרקליטות מחוז תל אביב, שם ייבחנו ויוחלט לגבי המשך ההליכים נגד השלושה.

"אני שמח על שחרורו של מרשי ממעצר הבית", אמר פרקליטו של איש התקשורת עו"ד ששי גז. "מלכתחילה אמרנו כי אין לו קשר לחשדות החומרים בפרשה".

מוקדם יותר היום האריך בית משפט השלום בתל אביב בארבעה ימים את מעצרם של דני ביטון, אביו של אייל גולן, ועובד חברת "ליאם הפקות", צחי אסולין. בנוסף, הוצא נגד השניים צו איסור יציאה מהארץ למשך 180 יום. בדיון טען נציג המשטרה כי קיים חשד שלפיו חלק מהנערות המעורבות בפרשה - עסקו בזנות.

פרקליטו של אסולין, עו"ד שרון קינן, שאל בדיון: "האם נכון שהבנות עבדו בזנות לפני הפרשה?". בתגובה ענה נציג המשטרה: "קיים חשד כזה, לפיו חלק מהקטינות עסקו בזנות". "האם באחד העימותים מול מרשי, הקטינה פרצה בבכי ויצאה בסערה ואמרה: 'שיקרתי'?", המשיך ושאל עו"ד קינן. נציג המשטרה אמר בתגובה: "נכון, אני אסביר: בעימות היא אישרה את גרסתה בחקירה, לאחר מכן בשל הלחץ התרחש אותו אירוע, שמציין הסניגור - אבל לאחר מכן במקום מסוים היא חזרה על גרסתה".

נציג המשטרה בדיון ציין עוד כי במהלך השבוע האחרון בוצעו פעולות חקירה רבות ו"קיים יותר מחשד סביר שהחשודים ביצעו את מה שמיוחס להם". פרקליטו של עובד חברת ההפקות אסולין, עו"ד בני נהרי, שאל את הנציג - האם מרשו נתן כסף בעבור שירותי המין? "חומר החקירה קושר אותו לעבירות המיוחסות לו", טען נציג המשטרה.

עו"ד נהרי הבהיר כי "המשטרה עפה על העניין הזה קצת יותר ממה שצריך. אם היה מדובר בחקירה של אלמונים בחשדות שמיוחסים לחשוד זה אני בספק אם היה מוגשת הארכת מעצר ובוודאי לא הארכה שנייה".