גבר התקשר למשטרה והודיע: רצחתי את אשתי

האישה, כבת 70, נמצאה בדירה בשכונת גילה בירושלים כשמצבה מוגדר אנוש. פרמדיקים של מגן דוד אדום ביצעו בה פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה עצרה את הבעל ולקחה אותו לחקירה

חשד לרצח בתוך המשפחה בירושלים: גופת אישה כבת 70 נמצאה בדירה בשכונת גילה בעיר, לאחר שבעלה הזעיק את המשטרה ודיווח כי דקר את אשתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לדירת הזוג ברחוב אלמוג מצאו את האישה כשהיא במצב אנוש והחלו לבצע בה פעולות החייאה, שבסופן נאלצו לקבוע את מותה.

הבעל החשוד הסתגר תחילה בדירה וכוחות כיבוי הוזעקו למקום על מנת לחלצו, אך לבסוף הוא נעצר על ידי המשטרה ונלקח לחקירה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, כשלזירת הרצח הגיע גם מפקד מחוז ירושלים ניצב יוסי פריינטי.

עד ראייה: "זה נראה כמו פיגוע" (חדשות 2)

 "לא שמענו על חיכוכים ביניהם"

עד ראייה סיפר לחדשות 2 Online כי מדובר בבני זוג נורמטיביים. "לא שמענו על חיכוכים ביניהם עד היום, אבל איך שהוא ירד לפה - הייתה המולה. זה נראה כמו פיגוע", אמר.

בתזמון מצמרר מציינת היום עיריית ירושלים את היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים. "העירייה חרטה על דגלה את קידום הנשים במערכת העירונית", אמר ראש העיר ניר ברקת לרגל האירוע. "עלינו לפעול בכל האמצעים למניעת אלימות כנגד נשים ולקידום נשים בכל המערכות".