הבוקר: אביו של גולן יובא לביהמ"ש

דני ביטון וחבר פמלייתו של בנו, צחי אסולין, יובאו לבית משפט השלום בתל אביב לדיון נוסף בהארכת מעצרם. בתוך כך, הקטינה שהעידה נגד הזמר עדיין בחזקת נעדרת. חברו הקרוב של גולן בריאיון ל"אולפן שישי": "לא היו קטינות ולא סמים"

דיון נוסף בהארכת המעצר. ביטון (מוטי קמחי)

פרשת גולן נמשכת, וגם בסוף השבוע ניסו במשטרה לאתר את אחת הקטינות שהעידה בתיק נגד הזמר ופמלייתו - ונעלמה. החל מאתמול (ו') בשעות הבוקר היא נחשבת כנעדרת, אך במשטרה לא מעריכים שנשקפת סכנה לחייה. בתוך כך, יובאו היום אביו של גולן וחשוד נוסף בפרשה, צחי אסולין, לדיון נוסף בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה צפויה לבקש מספר ימי מעצר נוספים בכדי להמשיך את החקירה בעניינם. באשר לאייל גולן עצמו, צפויים החוקרים להחליט ביום ב' הקרוב האם לבקש להאריך את ימי מעצר הבית שבו הוא נתון, ולפי שעה ההערכה היא כי בית המשפט יחליט שלא להאריכם.  

חברו הקרוב של גולן: "לא היו קטינות ולא סמים"

אמש, בריאיון ל"אולפן שישי", התייצב חברו הקרוב ביותר ואיש סודו של אייל גולן, בני פרץ, להגנתו של הזמר - ודחה מכל וכל את החשדות נגד שותפו העסקי. "עובר עליו חלום רע", אמר.

"אנחנו מכירים המון שנים ועובדים ביחד. דיברנו לאחרונה לפני שעה, הילדים אצלו בשבת", סיפר פרץ. "אני איתו כל היום ואני נמצא באותו מצב. אני מאמין במשטרת ישראל ואני מאמין שבסופו של דבר יתברר שהכל האשמות שווא".

החבר הקרוב טען כי גולן מעולם לא עישן סמים ולא איפשר אווירת מסיבות מופקרת, כפי שתיארה המשטרה בסביבתו. "לא היו סמים לעולם, תרשום את מה שאני אומר לך, ליד אייל גולן לא היו לא קטינות ולא סמים", טען כשהוא נראה נסער, ולעיתים על סף בכי.

אביו של גולן, מי שמסתמן כחשוד העיקרי בפרשה, נטש את אייל כשזה היה בן ארבע, וחזר רק לאחרונה, דבר שפרץ לוקח עליו אחריות. "אני הבאתי את אבא של אייל בלי לתאם איתו", הוא אומר, "האבא סיפר לי שהוא עובר תקופה קשה אז אמרתי לו שיעבוד איתנו ויהיה חלק מהמשפחה הזאת. אם יתברר שהוא עשה משהו אז אני הכשלתי את אייל".

כשנשאל האם הוא מצטער על כך שחיבר בין הזמר לבין האב, אמר כי ניסה לעשות טוב בחידוש הקשר בין השניים. "לימדו אותי שאב ואם זה מעל הכל, אני לא מצטער שניסיתי לעשות טוב", אמר פרץ. "אני מנסה לעשות חיבורים טובים בין אנשים, על טוב אני לא יכול להצטער".