חברו הקרוב של גולן: "לא היו קטינות ולא סמים"

מאז פרצה סערת אייל גולן, שמר הזמר על קשר עם קבוצה מצומצמת של אנשים. אחד מהם, בני פרץ, הפך לשותפו העסקי וגם לאיש סודו. בריאיון לאולפן שישי הוא חושף טפח ממה שעובר על חברו ודוחה את החשדות. "לא היו דברים מעולם, אני אחראי להבאת אביו", הוא אומר

במשך שנים הוא נחשב לחברו הקרוב ביותר של אייל גולן, לשותפו העסקי ולאיש סודו. אמש (ו') הגיע בני פרץ, בצל פרשת הקטינות ומסיבות המין, ל"אולפן שישי" שם דחה מכל וכל את החשדות שעולים נגדו. "עובר עליו חלום רע", הוא אומר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו מכירים המון שנים ועובדים ביחד. דיברנו לאחרונה לפני שעה, הילדים אצלו בשבת", סיפר פרץ. "אני איתו כל היום ואני נמצא באותו מצב. אני מאמין במשטרת ישראל ואני מאמין שבסופו של דבר יתברר שהכל האשמות שווא".

החבר הקרוב טען כי גולן מעולם לא עישן סמים ולא איפשר אווירת מסיבות מופקרת, כפי שתיארה המשטרה בסביבתו. "לא היו סמים לעולם, תרשום את מה שאני אומר לך, ליד אייל גולן לא היו לא קטינות ולא סמים", טען כשהוא נראה נסער, ולעיתים על סף בכי.

אביו של גולן, מי שמסתמן כחשוד העיקרי בפרשה, נטש את אייל כשזה היה בן ארבע, וחזר רק לאחרונה, דבר שפרץ לוקח עליו אחריות. "אני הבאתי את אבא של אייל בלי לתאם איתו", הוא אומר, "האבא סיפר לי שהוא עובר תקופה קשה אז אמרתי לו שיעבוד איתנו ויהיה חלק מהמשפחה הזאת. אם יתברר שהוא עשה משהו אז אני הכשלתי את אייל".

כשנשאל האם הוא מצטער על כך שחיבר בין הזמר לבין האב, אמר כי ניסה לעשות טוב בחידוש הקשר בין השניים. "לימדו אותי שאב ואם זה מעל הכל, אני לא מצטער שניסיתי לעשות טוב", אמר פרץ. "אני מנסה לעשות חיבורים טובים בין אנשים, על טוב אני לא יכול להצטער".

"לא היו דברים מעולם", ארכיון (פלאש 90)

פרץ מתח ביקורת על ההתנהלות הציבורית והתקשורתית בזמן שחלף מאז פרוץ הפרשה, שלדבריו שפטה את חברו הקרוב עוד בטרם זומן לחקירת המשטרה. "איך רוב הציבור לא יחשוב ככה אם שבוע רק הורגים אותו ושוחטים אותו? הוא עוד לא הגיע לחקירה והיו אייטמים מפה עד ללונדון", הבהיר את עמדתו.

פרץ דחה את הקולות העולים מהמשטרה, לפיהם מקורביו של גולן נהגו להתשמש באודישנים לתוכניתו "אייל גולן קורא לך", ככר לציד אותן נערות. "אייל לא עשה אף טעות, לא מוסרית ולא חוקית, חייגתי אליו ואמרתי לו שבת של חבר נכנסת לתוכנית, הוא אמר לי שלא לדבר איתו אפילו על הדברים האלה".

פרשת הזמרים ומסיבות המין:

חשוד נוסף בפרשה: נהגו של גולן

גולן ייחקר שוב, הוארך מעצר אביו

אייל גולן שוחרר למעצר בית

גיספן: "לא מאמין, אייל בדיסטנס"

גולן: "שכבתי עם הרבה נשים, לא ידעתי מי מהן קטינה"