המשטרה חושדת: כדורגלן עבר מעורב

ביום ראשון הקרוב יסתיימו חמשת ימי מעצר הבית של הזמר אייל גולן. במשטרה מעריכים כי לא יבקשו להאריך את מעצרו, אך כי יהיו עצורים נוספים בפרשה, בהם שניים מחבריו הקרובים שניסו, על פי החשד להדיח קטינה שלא להעיד נגדו. גם שמו של כדורגלן עבר מוכר שורבב לפרשה

האם בקרוב צפויים אנשים נוספים בעלי שם להגיע לתחנת המשטרה ולמסור עדות בפרשה שזכתה לכינוי פרשת "הזמרים ומסיבות המין"? במשטרה בודקים בימים האחרונים חשד שלפיו כדורגלן עבר מוכר מעורב באירועים, בשלב זה מידת מעורבותו לא ברורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנוסף, צפויה המשטרה לעצור שניים מחבריו של אייל גולן, בחשד שניסו להדיח את אחת הקטינות שלא להגיש נגדו עדות ואף למחוק קבצי מחשב שהכילו מידע הקשור במקרה. גורמים במשטרה מציינים שיש כוונה לעצור אותם בכדי לברר את הנושא.

במקביל לניסיונות לאתר מעורבים נוספים, חקרה היום המשטרה את אייל גולן עצמו, אך הוא לא עומת עם הקטינות שהעידו נגדו. ביום ראשון הקרוב מסתיימים חמשת ימי מעצר הבית שלו, ובמשטרה אין כוונה בשלב זה לבקש להאריך אותם. מתוך חדר החקירה עולה, כי החוקרים הציגו לו שמלה שקנה על פי החשד לאחת הקטינות, גולן הגיב בצחוק לדברים.

מי שכן עומת עם אחת הקטינות היה אביו של הזמר, דני ביטון, שמסתמן כחשוד העיקרי. בין המעורבים יש מי שכינו אותו ה"קמב"ץ" - קצין המבצעים של מסיבות המין. במהלך העימות פרצה אחת הקטינות בבכי וסירבה לענות לחוקרים. העימות הופסק אך מאוחר יותר התברר שהיא ככל הנראה שיקרה, ושהחוקרים האמינו לגרסה שמסר האב בעניינה.

אך החשדות נגד האב אינם מסתיימים רק בעדות הזאת. בידי המשטרה עדויות נוספות של צעירות, כמו גם הקלטות של האזנות שביצעו לקו הטלפון שלו שבו הוא נשמע מזמין אנשים למסיבות מין, זמן קצר לאחר שקבע עם אותן צעירות. גם דברים אלו הוטחו בפניו של האב, שממשיך להכחיש שידע את גילן הצעיר של הנערות.

פרשת הזמרים ומסיבות המין:

חשוד נוסף בפרשה: נהגו של גולן

גולן ייחקר שוב, הוארך מעצר אביו

אייל גולן שוחרר למעצר בית

גיספן: "לא מאמין, אייל בדיסטנס"

גולן: "שכבתי עם הרבה נשים, לא ידעתי מי מהן קטינה"