פרשת אייל גולן: אחת הנערות נעדרת

פרשת המין שמסעירה את המדינה מסתבכת: אחת הקטינות שמסרו עדות במסגרת התיק נגד אייל גולן - נעדרת מאז שעות הלילה. הנערה, שנמצאת בפנימייה בצו בית משפט, לא הגיעה לפנימייה והמשטרה פתחה בחיפושים אחריה. במקביל, התייצב הבוקר אייל גולן שוב לחקירה במשטרה

הפרשה מסתבכת. גולן, ארכיון (שרון רביבו, mako)

תפנית דרמטית בחקירה: אחת מהנערות המעידות בתיק נגד אייל נעדרת מאז שעות הלילה. הנערה, הנמצאת בפנימייה בצו בית משפט, לא הגיעה לפנימייה וכעת נערכים חיפושים אחריה, כולל ניסיונות לאכן את מספר הטלפון שלה. השבוע סיפרה הנערה הנעדרת לחברהּ כי בכוונתה להיעלם עד גיל 18 בעקבות ההחלטה להכניס אותה לפנימיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר התייצב אייל גולן במשטרה להמשך חקירה. הזמר עומר אדם, ששמו עלה מספר פעמים במהלך החקירות, והיו צפוי להגיע הבוקר למשטרה כדי למסור עדות, ייתן את עדותו רק ביום ראשון. הזמר השני, ששמו עלה בתחילתה של הפרשה, יגיע ככל הנראה להעיד בימים הקרובים.

בשלב זה אין כל חשדות נגד עומר אדם, ולפי שעה מדובר במתן עדות בלבד, שייתכן ותתקיים כבר מחר. "עומר התבקש להגיע לתחנת המשטרה כדי לתת עדות אופי, בנוגע לאחד הנחקרים בפרשה", אמר מנהלו של אדם, עופר מנחם.

אתמול נחקרו בפרשה לאורך היום בסך הכל 10 חשודים, ובהם אייל גולן ואביו. מרביתם עומתו זה עם זה בניסיון לבדוק את החשדות כנגדם. גולן עצמו עומת עם איש התקשורת שעוכב לחקירה. העימות נעשה במטרה לגלות אם הזמר ידע מה היה גילן של הקטינות.

עומר אדם. יעיד בראשון (עJorge Novominsky/Flash 90)

בחקירתו שיתף פעולה גולן עם החוקרים ונראה נינוח אם כי במצב רוח ירוד. החוקרים הציגו לו תמונות של נערות, וגולן אמר כי את חלקן הוא זוכר, אך לא ידע שהן קטינות, ולגבי אחרות - הכחיש שהיה בקשר עימן.

גורמים המקורבים לחקירה סיפרו מנגד, כי אביו של אייל גולן, דני ביטון, איבד את שלוותו, במהלך חקירתו, והתפרץ לעבר החוקרים בזעם. השינוי בהתנהגותו של האב וזעמו בחדר החקירות נתפסים בעיני המשטרה כסימן חיובי להתקדמות חקירתם, לאור דבקותו עד עכשיו בהכחשותיו.

המשטרה חושדת, בין היתר, כי האב דני ביטון מחק את הסרטונים שתיעדו את יחסי המין. יחד עם זאת טוענים השוטרים כי יש ראיות חזקות מאוד שמפלילות את אביו של גולן בחשדות המיוחסים לו. בימים הקרובים צפויה המשטרה לזמן לחקירה מעורבים נוספים.