ירי לעבר בית ראש מועצת עראבה: "חציית קו אדום"

שלושה רעולי פנים ירו הלילה יותר מ-40 כדורים כדורים לעבר ביתו של עלי עאסלה, ראש מועצת עראבה שליד סכנין. לא היו נפגעים באירוע, אך נגרם נזק לרכוש. ראש המועצה: "אין לי אויבים, זה מאוד מסוכן". המשטרה פתחה בחקירה

ראש המעוצה: "חציית קו אדום" (sonara net)

שוב אירוע חמור של ירי לעבר ביתו של נבחר ציבור: בכפר עראבה הסמוך לסכנין, ירו הלילה (ה') אלמונים לעבר ביתו של ראש המועצה הנבחר, עלי עאסלה. לא היו נפגעים באירוע, אך נזק רב נגרם לכניסה לבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, שלושה רעולי פנים ירו לא פחות מ-40 כדורים לעבר ביתו של עאסלה. עדיי ראייה שעברו בסמוך סיפרו כי חלונות הבית נופצו, והדלת חוררה.  

המשטרה פתחה בחקירת האירוע. ראש המועצה עלי עאסלה אמר לחדשות 2 לאחר הירי: "אין לי אויבים, זה מאוד מסוכן, זו חציית קו אדום. מקווה שהמשטרה תשים את היד על האחראים על המעשה הנפשע הזה. במיוחד שמדובר בנבחר ציבור, אם מישהו מתנגד לעבודות שלו במועצה שיבוא אלינו למועצה ויגיד, אבל לא בצורה הזו".

סימני הירי על הבית (sonara net)

גם בקדנציה הקודמת, בה כיהן עלי כראש מועצה יריות נורו לעבר ביתו. מאז פתחו בכפר במבצע להוציא את הנשק הבלתי חוקי. "למרות המאמצים שלנו לנקות את הכפר, הנה זה חוזר על עצמו", אמר אחד הפעילים בועדה שהוקמה בנושא, "מקווים המשטרה תתעשת ותיכנס בכל הכוח באנשים האלה שמטרתם לחבל בהתקדמות של הכפר".