בן 25 נפצע קשה מדקירות ביפו

חשד לניסיון רצח נוסף ביפו: צעיר בן 25 נפצע באורח קשה מדקירות סכין בדרך בן צבי. צוות של מד"א פינה אותו לבית החולים איכילוב בתל אביב כשהוא בהכרה. הוא סובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון, ובמשטרה מעריכים כי הוא נדקר במהלך קטטה. ביום שבת נרצח אדם ביריות בקרבת מקום, במכולת ברחוב יהודה הימית

אילוסטרציה (AP)

צעיר כבן 25 נמצא הלילה (ה') דקור בפלג גופו העליון בדרך בן צבי ביפו. מצבו מוגדר קשה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים איכילוב בתל אביב כשהוא בהכרה. במשטרה מעריכים כי הוא נדקר במהלך קטטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רק כמה מאות מטרים משם - בוצע רצח ביום שבת. גבר בן 29 נורה למוות במכולת בפינת הרחובות יהודה הימית ואלברט קיוסו ביפו. סמוך לשעה 10:00 פתחו אלמונים בירי, ככל הנראה מרכב חולף, לעבר המכולת - ונמלטו מהמקום. הגבר שנורה מספר רב של יריות מטווח קצר יחסית, נפגע באורח אנוש.

כוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו את הפצוע לבית החולים וולפסון בחולון, תוך מאמצי החייאה, אך הרופאים בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית של נסיבות המקרה עולה כי לנרצח אין עבר פלילי, אם כי משפחתו מוכרת למשטרה בגין מספר עבירות פליליות.