מסמך: התכתבות בן אביו של אייל גולן לנערה

דני ביטון ניהל שיחה באינטרנט עם נערה בת 17. שיחה שחושפת, לכאורה, את אחת השיטות שבהן השתמש על פי החשד במטרה "לצוד" נערות. "אולי אני אתקשר ואזמין אותך להופעה של הבן שלי בקיסריה?", כתב לה

כבר מתחילת פרשת "משחקי חברה", העלו חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב את החשד כי דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, ניהל ציד קטינות. על פי החשד נהג ביטון לעשות זאת במהלך הופעותיו של בנו, אבל גם ברשת האינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תכתובת שהגיעה לידי חדשות 2, ובה תועד ביטון כשהוא מתחיל עם נערה בת 17 ברשת החברתית, עשויה לאשש את החשדות. כך נראית ההתכתבות בין השניים:

ההתכתבות בין ביטון לנערה (חדשות 2)

ביטון: מה קורה ילדה יפה? לא שמתי לב כמה שאת יפה וכרגע אני מסתכל בתמונות. היופי הוא לא העיקר והקול שלך כן. הייתי רוצה לשמוע אותך. בזמנך הפנוי תסמסי לי את הנייד.
נערה: תודה רבה אבל אני לא מכירה אותך, אני לא יכולה לתת מספר.
ביטון: למה את לא מכירה אותי? אולי שאני אתקשר אליך להזמין אותך להופעה של הבן שלי בקיסריה?
נערה: של מי?
ביטון: של הבן שלי.
נערה: הבן שלך? בן כמה הוא?
ביטון: גדול. אייל גולן.
נערה: אייל גולן זה הבן שלך?
ביטון: כן. אולי תרשמי טלפון.

לאחר שבילה את הלילה במעצר, הובא הבוקר (ה') דני ביטון, יחד עם צחי אסולין, עובד בחברת "ליאם הפקות", לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב. השניים חשודים בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, בהדחה לשימוש בסמים ובמעשה מגונה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם בשמונה ימים, אך בית המשפט החליט להסתפק בחצי מהזמן - ולהאריכו רק בארבעה ימים.

בהחלטתו להאריך את המעצר כתב השופט שמואל מלמד: "מעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר נגד החשודים לביצוע העבירות המיוחסות להם. מעדויות שנגבו מהמעורבים בתיק עולה כי חלקם של החשודים בארגון עבירות המין, בשונה מיתר החשודים בתיק. מדובר בעבירות חמורות ויצוין כי מבחינה מוסרית השימוש בתמימותן של בנות קטינות המבקשות 'לגעת בזוהר' מהווה פגיעה חמורה ומוסרית באותן קטינות".