אבי הנערה מפרשת אייל גולן: "להשכיר נערות? מה הוא בתימן?"

אביה של הנערה שבמרכז פרשת אייל גולן מזועזע ממה שגילה בימים האחרונים על בתו, על הזמר ועל אביו. "יש לי את כל הדיסקים שלו, לא חשבתי שהוא יגיע לרמה כזו", אמר. "אבא שלו יכול להיות סבא שלה. להשכיר נערות? איפה הוא חושב שהוא? בתימן? בתאילנד?"

א' לא האמין שאלו חייה של בתו, בסך הכל בת 16, גם בחלומות הגרועים ביותר שלו. הוא ידע כי היא עוברת תקופה קשה וכי זימנו אותה מספר פעמים לתשאולים במשטרה, אך רק בימים האחרונים הוא נדהם לגלות כי בתו היא הנערה במרכז הפרשה שמסעירה את המדינה - פרשת אייל גולן. היא שוהה כעת בהוסטל בשל מצבה הנפשי הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לא האמנתי, לא רציתי להאמין שיכול להיות דבר כזה", סיפר א'. "היא ילדה תמימה. אמנם היא גבוהה ויפה, אבל אפשר לראות מקילומטרים שהיא ילדה קטנה. הבנתי שכל הסיפור הזה התחיל כשהיא עוד לא הייתה בת 16".

רק בימים האחרונים הסכימה הנערה לספר לאביה עוד פרטים ממה שעבר עליה. "יום אחד אבא שלו (של אייל גולן) בא ואסף אותה מתחת לאף שלי, ואני לא ידעתי. חשבתי שזה אבא של אחד החברים שלה. הייתי מבסוט שאדם מבוגר דואג לה. עכשיו היא אמרה לי שזה היה הוא. הוא לקח אותה והיה איתה באותו לילה, נתן לה 200 שקל. אחר כך היא הייתה גם עם הזמר אייל גולן. וגם הוא נתן לה כסף, לא יודע כמה, לא הספקתי לשאול". לדברי האב, בתו לא סיפרה לו על האירועים עד עכשיו משום שחששה מתגובתו.

"יכול להיות סבא שלה"

"זה ממש מביש, זה אחד שיכול להיות סבא שלה", אמר האב על דני ביטון, אביו של אייל גולן החשוד גם הוא בפרשה. "מה הוא חושב, שהוא נמצא בתימן? בתאילנד? שב-20 או -30 דולר הוא ישכיר ילדות צעירות פה בישראל?"

א', אבי הנערה מפרשת אייל גולן (חדשות 2)

אבי הנערה הוסיף: "אני לא יודע איזו שאיפה יש לבן אדם נורמלי להיות עם בחורה צעירה בגיל 16. אין לי הסבר לזה. זו מחלה". לדבריו, הוא בטוח שהפגישות של בתו עם גולן ואביו כללו שתיית אלכוהול, וכמעט בטוח שגם סמים.

האכזבה של האב גדולה אף יותר מאחר שמדובר בזמר שהוא ובתו אוהבים מאוד. "אני שמעתי אותו, יש לי את כל הדיסקים שלו, לא חשבתי שהוא יכול להגיע לרמה כזו", אמר בכאב. "לא הוא ולא אבא שלו". לא' יש גם מסר להורים אחרים. "אי אפשר להיות עם הילדים 24 שעות, אבל צריך להיות ערניים יותר".

התיאורים האלה דומים לדפוס שתיארה נערה נוספת הקשורה לפרשה בראיון לחדשות סוף השבוע. "הם שילמו לבנות האלה כסף", סיפרה. "הייתי חלק מהסיטואציות האלה. אלף שקל לכל אחת".

בימים האחרונים החלו ללוות את הנערה ומשפחתה הפרקליטים משה מרוז ודוד יפתח. "אני שם בצד את העניין הפלילי, ולא חשוב אם הוא ידע שהיא בת 15 או חשב שהיא בת 17", הסביר עו"ד יפתח. "העניין הוא שמבחינה מוסרית - אדם לקח פרח, נערה צעירה ממשפחה קשת יום וניצל זאת".