בתוך חדר החקירות: אביו של גולן התפרץ, אייל נותר רגוע

גורמים המעורים בנעשה בחדרי החקירות של ימ"ר תל אביב מספרים, כי דני ביטון צעק על החוקרים והכחיש את החשדות נגדו. מנגד, בחדר אחר ישב בנו, נינוח אך מצוברח, ושיתף פעולה עם חוקריו

מה קורה בחדרי החקירות של פרשת "משחקי חברה"? גורמים המקורבים לחקירה סיפרו הערב (ה') כי אביו של אייל גולן, דני ביטון, איבד את שלוותו והתפרץ לעבר החוקרים בזעם. מנגד, בחדר הסמוך, לדבריהם, יושב בנו, משתף פעולה עם החוקרים ונראה נינוח - אם כי מצב רוחו ירוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השינוי בהתנהגותו של האב וזעמו בחדר החקירות נתפסים בעיני המשטרה כסימן חיובי להתקדמות חקירתם, לאור דבקותו עד עכשיו בהכחשותיו. במשטרה טוענים כי יש ראיות חזקות מאוד שמפלילות את ביטון בחשדות המיוחסים לו.

בינתיים, נמשכת חקירתם של מרבית הגורמים המעורבים בפרשה ביחידה המרכזית של מחוז תל אביב. חלקם, מקורביו של גולן, החשודים בבעילת קטינה בהסכמה. עם זאת, לא נטען במשטרה כי הם היו מעורבים במסיבות החשק, אלא קיימו יחסים עם קטינות, לפי החשד, שלא באותה מסגרת.

"הן סיפרו לי שהלכו למסיבות וקיבלו מתנות"

מ' בת ה-17 סיפרה בתכנית "שש עם רינה מצליח" על מה, שלדבריה התרחש במסיבות המין. "הבנות שהיו עם דני ביטון, אבא של אייל גולן, הן חברות שלי", אמרה. "מה שבאמת קרה זה שהן היו עם דני ביטון וקיימו איתו יחסי מין, עישנו סמים. אבל אני לא הייתי קשורה לסיפור".

"גולן נשאר נינוח". ארכיון (מוטי קמחי)

מ' הוסיפה כי אחת הנערות השתתפה בתוכנית "אייל גולן קורא לך" ושם הכירה את אביו של גולן. "לאט לאט הם יצאו והיא הכירה שניים", אמרה. "הסיפור נמשך כמה חודשים". לדבריה, הנערות היו יוצאות עם החשודים למסיבות והיו הולכות איתם להופעות של אייל גולן. "הן היו יושבות אצל גולן עם כל החברים שלו, או שהן היו יושבות ב'ליאם הפקות'", הוסיפה. היא טוענת כי חברותיה קיבלו מתנות, אך לא כסף. "הן היו מספרות לי שהן מקבלות: מתנות, בגדים, עגילים", תיארה.

לחדשות 2 Online נודע היום כי בחודש יולי האחרון התקבל מידע מודיעיני על נערות שעוסקות בזנות. בדיקת המידע, ככל הנראה, הובילה אל חשיפת פרשיית המין.

האב בבית המשפט (פלאש 90, מרים אלשטר)

בכירים במשטרה אומרים כי הבדיקה החלה בתחנת גלילות של המשטרה. לטענתם, אדם שהכיר את אותן נערות העביר מידע לקציני התחנה, ואלו פתחו בבדיקת המידע. במשטרה אומרים כי אינם מכירים את הגרסה לפיה פרשת אייל גולן נחשפה במקרה מתוך חקירת גניבה במסיבה.

הבוקר הוארך מעצרו של אביו של גולן יחד עם עובד בחברת ההפקה "ליאם הפקות", צחי אסולין. בנוסף, עוכבו שלושה חשודים נוספים לחקירה בחשד למעורבות בפרשה שזכתה לשם: "משחקי חברה". השלושה הובאו למשרדי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב -  וביניהם גם נהגו של אייל גולן.