פרסום ראשון: מידע על פרשת זנות - הוביל אל אייל גולן

לחדשות 2 Online נודע כי בחודש יולי האחרון מסר אזרח לקציני תחנת גלילות דיווח על קבוצה של נערות שעוסקת בזנות. החוקרים פתחו בבדיקה שהובילה, בסופו של דבר אל אייל גולן, אביו ושאר המעורבים

כיצד נחשפה פרשת אייל גולן? לחדשות 2 Online נודע כי בחודש יולי האחרון התקבל מידע מודיעיני על נערות שעוסקות בזנות. בדיקת המידע, ככל הנראה, הובילה אל חשיפת פרשיית המין - בה לפי החשד מעורבים בין היתר הזמר אייל גולן, ואביו, דני ביטון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכירים במשטרה אומרים כי הבדיקה החלה בחודש יולי האחרון בתחנת גלילות של המשטרה. לטענתם, אדם שהכיר את אותן נערות העביר מידע לקציני התחנה, ואלו פתחו בבדיקת המידע. במשטרה אומרים כי אינם מכירים את הגרסה לפיה פרשת אייל גולן נחשפה במקרה מתוך חקירת גניבה במסיבה.

בינתיים, נמשכת חקירתם של מרבית הגורמים המעורבים בפרשה ובהם אייל גולן ואביו במשרדי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב. גורם המעורב בחקירה סיפר כי גולן "רגוע ונינוח".

הבוקר הוארך מעצרו של אביו של גולן יחד עם עובד בחברת ההפקה "ליאם הפקות", צחי אסולין. בנוסף, עוכבו שלושה חשודים נוספים לחקירה בחשד למעורבות בפרשה שזכתה לשם: "משחקי חברה". השלושה הובאו למשרדי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב -  וביניהם גם נהגו של אייל גולן. מידת מעורבותם בפרשה טרם התבררה.

דני ביטון בבית המשפט (מוטי קמחי)

פרקליטו של הנהג, עו"ד שחר חצרוני, אמר כי מרשו נחקר באזהרה ומסר גרסה מפורטת. "אני סמוך ובטוח שלאחר שהמשטרה תקבל את גרסתו, היא תדע שאין צורך להשאירו במעצר", אמר. לדבריו, לנהג מיוחסות עבירות מין, אך הוא טען בחקירתו כי לא השתתף באותן מסיבות חשק וכי הוא "נחקר לגבי עניין נקודתי".

ביטון ואסולין, שמעצרם הוארך היום בארבעה ימים, חשודים בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, בהדחה לשימוש בסמים ובמעשה מגונה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם בשמונה ימים, אך בית המשפט החליט להסתפק בחצי מהזמן - ולהאריכו רק בארבעה ימים. יחד עם זאת הבהירו היום במשטרה כי בשלב זה הוסרו החשדות נגד הזמר מאור אדרי, שנחקר אמש ושוחרר. עם זאת ייתכן כי עם התפתחות החקירה - הוא יזומן לחקירה נוספת.

פרשת "משחקי חברה" (מוטי קמחי)

יחצ"ן המסיבות, ששמו נקשר בפרשה, שוחרר למעצר בית ונחקר היום במשטרה. עורך דינו, שרון נהרי, סיפר כי עברו עליו שעות קשות. "הוא נחקר שעות ארוכות", אמר עו"ד נהרי. "הוא מטבעו איש יחסי ציבור שמארגן מסיבות עם זמרים ומפורסמים. הוא לא קיים יחסי מין עם קטינות".

נהרי טוען כי מרשו לא נהג לארגן מסיבות מפוקפקות. "זה גם לא הוטח בפניו במשטרה", ציין עורך הדין. "כל מה שהוטח היה כי הוא קיים יחסי מין עם מתלוננת, והוא הכחיש זאת. נאמר גם שהדיח קטינות לסם ולקח כסף על כך שהביא קטינות למפורסמים. אנחנו סבורים שהתיק נגדו ייסגר".