הנערה: "נחקרתי על גניבה, וסיפרתי על היחסים עם אביו של גולן"

פרקליטה של אחת הקטינות שהעידו בפרשת איילן גולן טוען כי במהלך חקירת מקרה של גניבה במסיבה, שאליה היה קשור אביו של גולן, סיפרה הנערה על מערכת היחסים בינה לבין החשוד

דני ביטון (מוטי קמחי)

חקירת המשטרה בפרשת הקטינות ומסיבות המין נמשכת, ובמקביל נחשפת עדותה של אחת הנערות שהעידו במשטרה. עו"ד משה מרוז, פרקליטה של אחת הנערות שזומנו להעיד במשטרה, סיפר היום (ה'), כי הקטינה נחקרה בעקבות גניבה במסיבה בבית - אליה היה קשור אביו של אייל גולן, דני ביטון. אז, לדבריו, סיפרה על מערכת היחסים שקיימה הנערה עם האב, אותו הכירה כשהייתה בת 15.5.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפני מספר חודשים. לטענת עורך הדין של הנערה, שבאה ממשפחה קשת יום ונפלטה ממערכת החינוך, במהלך החקירה הבינו החוקרים כי הגניבה היא אירוע שולי, לאחר שחברתה של אותה נערה סיפרה במקרה על הקשר עם אביו של גולן.

על פי גרסתה של הנערה, אביו של גולן נהג לשלם לה סכום של 200 שקלים עבור כל מפגש מיני. במשטרה טענה הנערה שאביו של הזמר נהג לאסוף אותה מבית הספר מספר פעמים ואף הביא אותה באחת הפעמים לביתו של גולן במגדלי יו שבתל אביב.

"אני מקווה מאוד בשביל אייל גולן ואביו שהכל לא נכון", אמר עו"ד מרוז בשיחה עם חדשות 2 Online. "אם כן, מדובר בניצול לא נאות של נערה צעירה. אני לא מעלה על דעתי שההורים שלה ידעו על זה". הוא הוסיף, כי אם הדבר נכון "זה ניצול ציני של תמימותן של נערות מבתים שהם לא הכי יציבים". כעת, אומר עורך הדין, אם יורשע מי מהם - הם ישקלו להגיש תביעת פיצויים אזרחית.

פרקליטו של דני ביטון, עו"ד שרון קינן, מסר: "אני לא מכיר את הגרסה הזאת ואיך היא הגיעה, ובטח שמרשי לא מכיר את הסיפור הזה".

חשוד נוסף בפרשה: נהגו של גולן

לאחר שהבוקר הוארך מעצרו של אביו של אייל גולן, דני ביטון, יחד עם עובד בחברת ההפקה "ליאם הפקות" צחי אסולין, עוכבו שלושה חשודים נוספים לחקירה בחשד למעורבות בפרשת "משחקי חברה". השלושה הובאו למשרדי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב -  וביניהם גם נהגו של אייל גולן. מידת מעורבותם בפרשה טרם התבררה.

פרקליטו של הנהג, עו"ד שחר חצרוני, אמר כי מרשו נחקר באזהרה ו"מוסר גרסה מפורטת. אני סמוך לבטוח שלאחר שהמשטרה תקבל את גרסתו היא תדע שאין צורך להשאירו במעצר". לדבריו, לנהג מיוחסות עבירות מין, אך הוא טען בחקירתו כי לא השתתף באותן מסיבות חשק וכי הוא "נחקר לגבי עניין נקודתי".

ביטון ואסולין, שמעצרם הוארך היום בארבעה ימים, חשודים בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, בהדחה לשימוש בסמים ובמעשה מגונה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם בשמונה ימים, אך בית המשפט החליט להסתפק בחצי מהזמן - ולהאריכו רק בארבעה ימים. יחד עם זאת, הבהירו היום במשטרה כי בשלב זה הוסרו החשדות נגד הזמר מאור אדרי, שנחקר אמש ושוחרר. יתר על כן, ייתכן כי עם התפתחות החקירה - הוא יזומן לחקירה נוספת.

פרשת גולן - הסיקור המלא:

חשוד נוסף בפרשה: נהגו של גולן

גולן ייחקר שוב, הוארך מעצר אביו

אייל גולן שוחרר למעצר בית

גיספן: "לא מאמין, אייל בדיסטנס"

גולן: "שכבתי עם הרבה נשים, לא ידעתי מי מהן קטינה"