החשד נגד אייל גולן: בעילה אסורה בהסכמה והדחה לסמים

הזמר שנחקר היום לראשונה במשטרה חשוד כי קיים יחסי מין עם נערות בנות פחות מ-16. אביו חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ובהדחה לשימוש בסמים ואחד מעוזריו חשוד במעשה מגונה ובהדחה לסמים

אחרי שהיום (ד') הותר לפרסום כי אייל גולן הוא הזמר המפורסם המעורב בפרשת הקטינות ומסיבות המין, כעת מתבררים פרטים נוספים על החשדות המיוחסים לו ולחמישה מעורבים נוספים. המשטרה חושדת כי גולן קיים יחסי מין עם שתי נערות בנות פחות מ-16 ואף הדיח לשימוש בסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אביו של גולן ויחצ"ן המסיבות שלו חשודים כל אחד בבעילה אסורה בהסכמה ובהדחה לשימוש בסמים. איש תקשורת בכיר, המקורב לזמר המפורסם, חשוד במקרה אחד של בעילה אסורה בהסכמה.

נהגו ועוזרו של גולן חשוד בביצוע מעשה מגונה ובהדחה לשימוש בסמים. זמר נוסף חשוד כי השתתף והיה מעורב בחלק מהאירועים המדוברים. התנאי לעבירת בעילה אסורה בהסכמה הוא שהנערה תהיה בת פחות מ-16. עבירת הדחה לשימוש בסמים מתקיימת כאשר צורכי הסם הם בני פחות מ-18.

בימ"ר תל אביב ממשיכים בחקירת ששת החשודים. במהלך חקירתם מוטחים בנחקרים החשדות נגדם, המבוססים על חומרים שנאספו במהלך השבוע האחרון.

המשטרה: החקירה נמשכת על בסיס עדויות הנערות

גולן אחרי שנחשפו החשדות ולפני שפורסם שמו (פייסבוק)
הבוקר הודיעו "קשת" ואייל גולן כי קיבלו החלטה משותפת שלפיה השתתפותו בתכנית "הכוכב הבא" תושעה עד להודעה חדשה. כמו כן הוחלט על השעיית הפקת העונה הרביעית של התוכנית "אייל גולן קורא לך" שהייתה צפויה לעלות בחודשים הקרובים.

הפרשה התפוצצה לפני שבוע, כשפורסם לראשונה בחדשות 2 אודות מעורבותם של שני זמרים מוכרים בקיום יחסי מין עם קטינות. במשטרה אמרו אז כי הגיע לידי החוקרים מידע על יחסי המין שהתקיימו לכאורה בין שני הזמרים לנערה. על פי הדיווחים שפורסמו, עלה חשד גם שחברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

בימים שלאחר הפרסומים הראשוניים, הבהירו במשטרה כי חקירת הפרשה נמשכת על בסיס עדויות שנאספו מהנערות. על פי העדויות שנאספו עד כה, נראה כי החשדות החמורים ביותר הם כלפי אביו של הזמר - שנגדו עומדים חשדות לשידול קטינות וסרסרות. השוטרים ציינו כי במקביל התיק נגד גולן עצמו הולך ונחלש, לאחר שהחוקרים עלו על סתירות בעדויותיהן של הנערות.

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

הזמר מפרשת הקטינות: אייל גולן

קשת ואייל גולן החליטו על השעייתו מה"כוכב הבא"

הזמר המפורסם ואביו עוכבו לחקירה במשטרה

המפכ"ל על פרשת הזמנים והקטינה: "להתאזר בסבלנות"

בת 16 סיפרה לאמה: "הזמר ניסה לשכב איתי, לא רציתי"

מסתמן: המשטרה לא תגבש אישום נגד הזמר השני

אביו של הזמר המפורסם: "חיים כרגיל"

הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15