שוב: כלי רכב התפוצץ; אין נפגעים

גל פיצוצי המכוניות מגיע גם לשרון: באישון לילה התפוצץ כלי רכב השייך לאיש עסקים סמוך לביתו במושב רשפון, לא היו נפגעים אך כלי הרכב נהרס כליל. הרקע לאירוע עדיין לא ברור והוא נבדק על ידי המשטרה

שוב מכונית התפוצצה, הפעם בשרון: פיצוץ סמוך למכונית הרס אותה לחלוטין סמוך לחצות, איש לא נפגע. כלי רכב שייך לאיש עסקים מקומי, אך לא ברורה עדיין הסיבה לאירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עשר דקות לפני חצות שמעו תושבים ברשפון פיצוץ, ובעקבותיו הם ראו כלי רכב עולה באש באחד הרחובות. כוחות כיבוי אש שהגיעו למקום כיבו את הרכב, שנהרס לחלוטין. עדיין לא ברור האם המטען שהביא להריסת המכונית הוצמד לגוף הרכב או שהונח בצמוד אליו.

המכונית שייכת לאיש עסקים המתגורר ביישוב, והוא מזוהה עם אחת מקבוצות הספורט בארץ. למרות זאת, הסיבה לאירוע עדיין לא ברורה. רשפון הוא אחד היישובים המבוססים בישראל, ואינו מורגל לרוב באירועים שכאלו.

פיצוץ ברכבו של עו"ד מפרקליטות המדינה

בתחילת החודש במרכז תל אביב אירע פיצוץ ברכבו של תובע בפרקליטות המדינה. באירוע לא היו נפגעים. כוחות גדולים של משטרה חקרו את הזירה והגיעו למסקנה כי מדובר במטען שהוצמד אל כלי הרכב.

הפיצוץ אירע בשעה שהרכב חנה ברחוב דפנה בעיר, סמוך למבנה הפרקליטות. מעוצמת הפיצוץ נהרסו כליל שתי מכוניות וכלי רכב נוסף שחנה בסמוך ניזוק. המשטרה סגרה את הרחוב לתנועה והרחיקה סקרנים מזירת האירוע.  

הפרקליט שהה בזמן הפיצוץ בבניין פרקליטות מחוז תל אביב הסמוך. במשטרה בודקים אילו תיקים ליווה הפרקליט לאחרונה והאם יש קשר בין עבודתו לבין הפיצוץ. גורם בכיר במשטרה מסר קודם לכן כי הפרקליט מלווה תיק של ראש ארגון פשיעה.