מסתמן: המשטרה לא תגבש אישום נגד "הזמר השני"

עם התקדמות חקירת פרשת הזמרים והקטינות נראה כי עיקר החשדות המתגבשים הם נגד מקורביהם של השניים. מחדר החקירות עולה כי העדויות נגד מי שזכה לכינוי "הזמר השני" הן סותרות ומצומצמות - ולפי כך נראה כי המשטרה לא תוכל לגבש נגדו כתב אישום. מנגד, העדויות נגד אביו של הזמר המפורסם רק הולכות ומתחזקות

הזמר הנוסף. הכחיש את הטענות (חדשות 2)

פרשת הזמרים והקטינות: מחומרים מחדר החקירות מסתמן, כי העדויות נגד מי שזכה לכינוי "הזמר השני" בפרשה - הן מצומצות וסותרות. לפי כך, ההערכה לפי שעה היא כי המשטרה לא תוכל להגיש נגדו כתב אישום.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז תחילתה של הפרשה אמרו במשטרה, כי התיק הגדול המתגבש הוא ככל הנראה נגד המקורבים. הזמרים, מטבע הדברים הם המעניינים ביותר, אך התיקים נגדם כפי הנראה - יהיו חלשים יותר, אם יהיו בכלל.

נגד אביו של הזמר - התיק הולך ומתחזק ונראה כי הוא עומד בפני חשדות חמורים לשידול קטינות וסרסרות. אחד החוקרים בפרשה אמר כי כרגע ישנן שבע נערות שעדותן היא בגדר "ברזל נגדו".

אביו של הזמר התייחס לפרשה: "הכל טוב"

הבוקר התייחס אביו של הזמר, לחשדות וסרב להתרגש. "הכל בסדר, הכל טוב אתה רואה שהכל מתנהל טוב", אמר לעיתונאים מחוץ לביתו. "אנחנו חיים אותו דבר והכל אותו דבר".

האב, שיצא כמדי יום להשקות את הגינה בביתו שבשרון, הדגיש כי לא זומן לחקירה עד כה. "לא פנו משום משטרה, ואם יפנו בעתיד - אגיע", אמר. בניגוד אליו, ילדיו של הזמר נשארו בבית המשפחה ולא יצאו הבוקר לבית הספר בשל ההתעניינות התקשורתית סביב הבית שתריסיו היו מוגפים.

העידה והפכה לקורבן (חדשות 2)

אחת הנערות, תושבת השרון, שמסרה עדות במשטרה סיפרה היום על קללות, השפלות, והצקות שהיא עוברת מאז פרסומה של הפרשה. בשל האיומים שהיא סופגת, הוריה מלווים אותה כל העת בבית הספר.

"ממש ממררים לה את החיים, מקללים אותה שהיא 'זונה' ו'מסוממת', עושים לה עוול גדול ויש פה נזק אמיתי כי היא תלמידה עם ציונים גבוהים", סיפר פרקליטה עו"ד ניר שוקר. עורך הדין לא הכחיש את העובדה שהיא הייתה בקשר עם קרוביו של הזמר או שהיא פגשה אותו.

בת זוגו של "הזמר השני": "לא היה ולא נברא"

אתמול הגיב לראשונה "הזמר השני" לפרשה והכחיש שקיים יחסים עם קטינות. "הכל בסדר. באמת שהכל בסדר", הצהיר בפני המצלמות.

"לא היה ולא נברא", אמרה בת זוגו בשיחה עם חדשות 2. "המשטרה לא זימנה אותו לחקירה ולא עשתה שום דבר בנושא. היא רק מנסה לברר ורוצה לראות מי עשה את זה. עדיין לא חקרו, אז למה כל הרעש?".

 

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

הזמר הנוסף מדבר: "הכל בסדר"

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15