פרשת הזמר: "עוברת השפלות בבי"ס"

אחת הנערות שהעידה במשטרה בפרשת הזמר והקטינות טוענת כי הפכה לקורבן. "מקללים אותה בבית הספר, הוריה מלווים אותה כל העת", סיפר עורך דינה. החקירה נמשכת

קללות, השפלות, והצקות: אחת הנערות שנתנה עדות במשטרה בפרשת הזמר והקטינות עוברת ימים קשים במיוחד לאחר פרסום הפרשה שמסעירה את המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לטענת הנערה, תושבת השרון, השמועות בדבר מעורבתה הביאה להשפלות רבות בבית הספר. לטענת המשפחה, היא אכן נתנה עדות בפרשה לאחר שמספר בנות מסרו את שמה

בשל האיומים עליה וההשפלות שהיא סופגת, הוריה מלווים אותה כל העת בבית הספר מאז פרסום תמונתה המטושטשת. פרקליטה עו"ד ניר שוקר לא הכחיש את העובדה שהיא הייתה בקשר עם קרוביו של הזמר או שהיא פגשה אותו.

"ממש ממררים לה את החיים, מקללים אותה שהיא 'זונה' ו'מסוממת', עושים לה עוול גדול ויש פה נזק אמיתי כי היא תלמידה עם ציונים גבוהים", סיכם עורך הדין.

הזמר החשוד, ארכיון (פלאש 90)

אביו של הזמר מתייחס לפרשה: "הכל טוב"

הבוקר התייחס אביו של הזמר, ששמו נקשר בחשדות לשידול קטינות ולסרסרות, להאשמות המוטחות נגדו ונגד בנו בימים האחרונים. "הכל בסדר, הכל טוב אתה רואה שהכל מתנהל טוב", אמר לעיתונאים מחוץ לביתו. "אנחנו חיים אותו דבר והכל אותו דבר".

האב, שיצא כמדי יום להשקות את הגינה בביתו שבשרון, הדגיש כי לא זומן לחקירה עד כה. "לא פנו משום משטרה, ואם יפנו בעתיד - אגיע", אמר. בניגוד אליו, ילדיו של הזמר נשארו בבית המשפחה ולא יצאו הבוקר לבית הספר בשל ההתעניינות התקשורתית סביב הבית שתריסיו היו מוגפים.

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

הזמר הנוסף מדבר: "הכל בסדר"

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15