אביו של הזמר המפורסם: "חיים כרגיל"

האב, המוגדר חשוד מרכזי בפרשת הקטינות ומסיבות המין, ונחשד בבעילה בהסכמה של נערות ובסרסרות, התייחס לפרשה ואמר: "הכל טוב, אנחנו חיים אותו דבר והכל בסדר". הוא הדגיש: "לא פנו אליי מהמשטרה"

אביו של הזמר המפורסם, ששמו נקשר בחשדות לשידול קטינות ולסרסרות, הגיב היום (א') להאשמות המוטחות נגדו ונגד בנו בימים האחרונים. "הכל בסדר, הכל טוב אתה רואה שהכל מתנהל טוב", אמר לעיתונאים מחוץ לביתו. "אנחנו חיים אותו דבר והכל אותו דבר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האב, שיצא כמדי יום להשקות את הגינה בביתו שבשרון, הדגיש כי לא זומן לחקירה עד כה. "לא פנו משום משטרה, ואם יפנו בעתיד - אגיע", אמר. בניגוד אליו, ילדיו של הזמר נשארו בבית המשפחה ולא יצאו הבוקר לבית הספר בשל ההתעניינות התקשורתית סביב הבית שתריסיו היו מוגפים.

עימות קולני נרשם דווקא בין תושבי השכונה השלווה, שהתווכחו מחוץ לבית המשפחה באשר למעורבותו של שכנם במקרה.

בימים האחרונים, בעוד המשטרה ממשיכה לחקור את פרשת הזמרים, הסמים והקטינות - מסתמן כי אביו של הזמר, הוא שעומד במרכזה של הפרשה. מהעדויות שנגבו עד כה עולה האפשרות כי האב יואשם בעבירות של סרסרות ובעילה בהסכמה של קטינות. במקביל, מחפשים החוקרים גם אחר עדויות שיצביעו חד משמעית על כך שהזמר עצמו ידע שמדובר בנערות קטינות. ההערכה היא כי בימים הקרובים יזומנו כל המעורבים לחקירה, וייתכן שחלק מהם גם ייעצרו.

הזמר המוכר, ארכיון (פלאש 90)

הזמר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

הבוקר הגיש הזמר באמצעות פרקליטו מכתב אזהרה לפני תביעה לבלוגר עמרי חיון שחשף את שמו ברשת - בניגוד לצו איסור הפרסום שהוטל על פרטי הפרשה, בדגש על שמות המעורבים בה. במכתב נטען כי הפרסום גרם לפגיעה קשה בשמו הטוב. "על כן, שומר מרשי בידיו את הזכות להגיש תובענה כנגדך בגין הנזקים הקשים שנגרמו לו", נכתב.

חיון, שנחקר בעקבות הפרת צו הפרסום, הוריד לאחר מכן את שמו של הזמר מפרסומיו בבלוג, אך המשיך להתראיין בכלי התקשורת השונים בנושא. "בראיונות שונים אשר ביצעת בתקשורת לאחר הפרסום המפר ולאחר חקירתך תחת אזהרה הקפדת להדגיש את העובדה כי הפרסום כאמור בוצע על ידך במטרה אחת - להתפרסם על חשבונו של מרשי", כתב עורך דינו של הזמר לחיון.

מיד לאחר פרסום שמו של הזמר בבלוג הרכילות, החלו הוא וחיון להתכתש באופן פומבי ברשתות החברתיות. הזמר כינה את חיון "ילד כאפות" בפוסט שהעלה לפייסבוק ואיים כי יביא לסגירת אתרו, בעוד חיון הגיב וטען כי הוא פועל "לחשיפת האמת" ואף הציג תמונה של השניים מחובקים בטרם התפוצצה הפרשה.

בתגובה לכתב התביעה, מסר חיון כי "הפורטל נועד להביא לשינוי באמצעי המדיה והתקשורת בישראל כל מה שנרשם בפורטל נבדק מספר רב של פעמיים, חבל לנו לדעת שבמקום לטפל בפרשה עצמה, בוחר הזמר המפורסם לנסות ולנקום אישית".

הזמר השני מדבר: "הכל בסדר"

אמש במהדורה המרכזית דיבר לראשונה הזמר הנוסף ששמו נקשר לפרשה והכחיש כי קיים יחסי מין עם קטינות. "הכל בסדר, באמת שהכל בסדר", התעקש הזמר.

גם בסביבתו של אותו זמר שמרו על קור רוח ותהו מדוע הוא עדיין לא זומן לחקירה. "לא היה ולא נברא", אמרה בת זוגו בשיחה עם חדשות 2. "המשטרה לא זימנה אותו לחקירה ולא עשתה שום דבר בנושא. היא רק מנסה לברר ורוצה לראות מי עשה את זה. עדיין לא חקרו, אז למה כל הרעש?".

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"