הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

בדרך לבית המשפט: הזמר המוכר שיגר מכתב אזהרה באמצעות פרקליטו לבלוגר הרכילות עמרי חיון שפרסם את שמו - בניגוד לצו איסור הפרסום שהוטל על הפרשה. "גרמת נזק רב למרשי", נכתב במכתב האזהרה

הזמר נגד הבלוגר (פלאש 90)

פרשת הזמר החשוד בקיום יחסי מין עם קטינות מסרבת לדעוך: הזמר המוכר הגיש היום (ב') מכתב אזהרה לפני תביעה לבלוגר עמרי חיון שחשף את שמו ברשת - בניגוד לצו איסור הפרסום שהוטל על פרטי הפרשה, בדגש על שמות המעורבים בה. בתוך כך, זומן הבוקר חיון לחקירה נוספת על ידי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במכתב שנשלח על ידי פרקליטו של הזמר, עו"ד רפי שפטר, נכתב לחיון כי הפרסום גרם לפגיעה קשה בשמו הטוב. "על כן, שומר מרשי בידיו את הזכות להגיש תובענה כנגדך בגין הנזקים הקשים שנגרמו לו", נכתב.

חיון, שנחקר בעקבות הפרת צו הפרסום, הוריד לאחר מכן את שמו של הזמר מפרסומיו בבלוג, אך המשיך להתראיין בכלי התקשורת השונים בנושא. "בראיונות שונים אשר ביצעת בתקשורת לאחר הפרסום המפר ולאחר חקירתך תחת אזהרה הקפדת להדגיש את העובדה כי הפרסום כאמור בוצע על ידך במטרה אחת - להתפרסם על חשבונו של מרשי", נכתב לחיון.

מיד לאחר פרסום שמו של הזמר בבלוג הרכילות, החלו הוא וחיון להתכתש באופן פומבי ברשתות החברתיות. הזמר כינה את חיון "ילד כאפות" בפוסט שהעלה לפייסבוק ואיים כי יביא לסגירת אתרו, בעוד חיון הגיב וטען כי הוא פועל "לחשיפת האמת" ואף הציג תמונה של השניים מחובקים בטרם התפוצצה הפרשה.

בתגובה לכתב התביעה, מסר חיון כי "הפורטל נועד להביא לשינוי באמצעי המדיה והתקשורת בישראל כל מה שנרשם בפורטל נבדק מספר רב של פעמיים, חבל לנו לדעת שבמקום לטפל בפרשה עצמה, בוחר הזמר המפורסם לנסות ולנקום אישית".

הזמר השני מדבר: "הכל בסדר"

אמש במהדורה המרכזית דיבר לראשונה הזמר הנוסף ששמו נקשר לפרשה והכחיש כי קיים יחסי מין עם קטינות. "הכל בסדר, באמת שהכל בסדר", התעקש הזמר.

גם בסביבתו של אותו זמר שמרו על קור רוח ותהו מדוע הוא עדיין לא זומן לחקירה. "לא היה ולא נברא", אמרה בת זוגו בשיחה עם חדשות 2. "המשטרה לא זימנה אותו לחקירה ולא עשתה שום דבר בנושא. היא רק מנסה לברר ורוצה לראות מי עשה את זה. עדיין לא חקרו, אז למה כל הרעש?".

בתוך כך, גם אביו של הזמר המוכר, שנטען כי הוא מהווה דמות מרכזית בפרשה - טוען כי לא היו דברים מעולם. "אני לא יודע על מה מדובר", הבהיר.

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"