חשד: "נערים עישנו סמים בבסיס צבאי"

שני תלמידים במסגרת חינוכית בבסיס צבאי הממוקם במרכז הארץ נעצרו יחד עם גבר נוסף בחשד שסיפקו סמים לחבריהם ללימודים - שעישנו בשטח הבסיס. התלמידים חשודים שגייסו את הכספים עבור הסמים והעבירו אותם לחשוד הנוסף שסיפק אותם

המשטרה עצרה גבר ושני נערים בחשד שסיפקו סמים לתלמידים שלמדו עם שני הנערים במסגרת חינוכית בבסיס צבאי במרכז הארץ. השלושה נעצרו בתום חקירה סמויה שערכה המשטרה במוסד החינוכי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חקירת המשטרה החלה בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל באחת מתחנות מרחב השפלה אודות שימוש בסמים בין כתלי המוסד החינוכי. במהלך החקירה הסמויה התברר כי קבוצה של בני נוער הלומדים בבית הספר השתמשו בסם מסוג חשיש באופן קבוע באין מפריע ברחבי הבסיס, שבו הוא ממוקם. במהלך הפעילות המשטרתית נחקרו כ-12 בני נוער בחשד לשימוש בסמים בשטח הבסיס.

מהחקירה התברר כי נער בן 17 סיפר לחבריו לספסל הלימודים כי ביכולתו לספק את הסמים בתמורה למחיר שנקבע מראש. הנער, תושב דרום הארץ, אסף את הכסף והעבירו לידיו של נער נוסף בן 18 הלומד עמו במוסד החינוכי. בהמשך, נהג הנער לנסוע אל מחוץ לשטח הבסיס, לדרום הארץ, שם קנה את הסמים מחשוד אחר. לאחר מכן שב עמם למוסד החינוכי, תוך שהוא מצליח להכניסם באין מפריע לשטח הבסיס.

במשטרה נדהמו מהיקף צריכת הסמים, שהועברו באין מפריע לתוך שטח הבסיס הצבא. שני הנערים שלומדים במסגרת החינוכית ונעצרו, הודו בחקירתם בחשדות המיוחסים להם. מהמשטרה נמסר כי חקירת הפרשה נמשכת וכי צפויים מעצרים נוספים.