שוטרת נוספת העידה נגד ניצב דותן: "ביצע בי מעשה מגונה"

אחרי שאתמול טענה שוטרת ששירתה תחת פיקודו של הקצין הבכיר כי ביצע בה מעשה מגונה בכוח, העידה היום שוטרת נוספת במשרדי מח"ש על מקרה דומה. בינתיים החקירה נגד דותן ממשיכה להסתבך, לאחר שעשר שוטרות העידו נגדו במסגרת הפרשה

שוטרת נוספת העידה. דותן (חדשות 2)

החקירה נגד ניצב חגי דותן הולכת ומתרחבת: אחרי שאמש העידה שוטרת במחלקה לחקירות שוטרים על מעשה מגונה שביצע בה לכאורה דותן בכוח, התייצבה היום (רביעי) שוטרת נוספת, שהתלוננה נגד הקצין הבכיר על מעשה מגונה שביצע בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרת מסרה עדות מפורטת על המעשה שמיוחס כביכול לדותן. עד כה העידו והתלוננו נגד מפקד מחוז חוף עשר שוטרות על הטרדות מיניות ומעשים מגונים שעל פי החשד ביצע בהן.

עד אתמול ניצב דותן נחשד בעבירות של הטרדה מינית והפרת אמונים, לאחר שבמהלך החקירה נגדו עלה החשד כי העיר הערות מילוליות בעלות אופי מיני לשוטרות, ובמקרה אחד אף קידם שוטרת עמה קיים קשר אינטימי. בעקבות עדותן של שתי השוטרות האחרונות שהעידו נגד דותן, הוא כעת חשוד גם בעבירות של ביצוע מעשים מגונים.

החקירה נמשכת. משרדי מח"ש (פלאש 90, יונתן סינדל)

"קיים יחסים אינטימיים עם שוטרות - וקידם אותן"

בתחילת השבוע הגיעו למשרדי היחידה לחקירות שוטרים בירושלים ארבע שוטרות וקצינות, והעידו על מערכות יחסים אינטימיות שניהלו עם מפקד מחוז חוף, שנחקר בחשד שהטריד מינית שוטרות שהיו כפופות לו.

הניצבים שהסתבכו (פלאש 90, יונתן סינדל)

חוקרי מח"ש חושדים כי הקצין הבכיר היה מעורב בקידומן של הקצינות עמן היה בקשר אינטימי, במקביל ליחסים שקיים איתן. בחקירתו הכחיש דותן כי היו לו יחסים אינטימיים עם השוטרות, וטען כי שמדובר ב"מערכות יחסים על בסיס שונה". לדבריו, לא היו יחסי מרות בינו לבין השוטרות בעת שהתקיימו היחסים הללו.

בין היתר נבדק מקרה אחד של קצינה המכהנת כיום בדרגת סגן ניצב, ושבעבר פסל דותן את קידומה. רק מאוחר יותר, כמפקד מחוז חוף, אישר דותן את קידומה - זאת שמונה שנים אחרי ניהול מערכת היחסים שכביכול התקיימה בין השניים.