הזמר השני מדבר: "הכל בסדר"

האדם הנוסף ששמו נקשר בפרשת הזמרים מדבר לראשונה. בריאיון לחדשות 2 הוא מגיב על הטענות על קיום יחסי מין עם קטינות, ואומר: "לא קרה שום דבר, הכל בסדר". גם הוא - כמו רבים אחרים - לא מבין מדוע טרם זומן לחקירה בכדי למסור את גרסתו

פרשת הזמרים ומסיבות המין נמשכת: האדם הנוסף ששמו נקשר בפרשה הוא מוקד מרכזי בחקירה. הצעיר, שבימים האחרונים מכונה "הזמר השני" מגיב היום (א') לראשונה ומכחיש שקיים יחסים עם קטינות. יחד עם זאת, הוא מנסה לשדר עסקים כרגיל. גם היום המשיכו החוקרים לנמסות ולמצוא ראיות נגדו. "הכל בסדר. באמת שהכל בסדר", התעקש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גם בסביבתו של הזמר שמרו היום על קור רוח ושאלו, אולי בצדק, מדוע הוא עדיין לא זומן לחקירה. "לא היה ולא נברא", אמרה בת זוגו בשיחה עם חדשות 2. "המשטרה לא זימנה אותו לחקירה ולא עשתה שום דבר בנושא. היא רק מנסה לברר ורוצה לראות מי עשה את זה. עדיין לא חקרו, אז למה כל הרעש?".

בתוך כך, גם קרוב משפחתו של הזמר המוכר, שנטען כי הוא מהווה דמות מרכזית בפרשה - טוען כי לא היו דברים מעולם. "אני לא יודע על מה מדובר", הבהיר.

חבר בלהקתו של הזמר המפורסם: "כל הפרשה הזויה בעיניי"

אמש פורסם במהדורה המרכזית כי במשטרה חושדים שיחד עם כמה ממקורביו של הזמר המוכר הוא היה מאתר בהופעות מעריצות נלהבות ומפתה אותן לקיום יחסי מין תוך הבטחות שיפגיש אותן עם הזמר שהן כל כך אוהבות.

אחד מאנשי להקתו של הזמר המפורסם סיפר: "הוא (קרוב המשפחה) בא להופעות לפעמים. כל הדבר הזה הזוי בעיניי".

בינתיים, גם היום נמשכה החקירה בפיקודו של נצ"מ גדי אשד ונערות נוספות הגיעו למשרדי היחידה ומסרו את עדותן. במשטרה בודקים את עדותה של הצעירה אך מטילים בה ספק. לגבי הזמרים - עדיין לא ברור אם ומתי יזומנו לחקירה.

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"