אייל גולן הוא הזמר המפורסם המעורב בפרשת הקטינות ומסיבות המין

אייל גולן הוא הזמר המפורסם המעורב בפרשת הקטינות ומסיבות מין, שעליה דווח לראשונה בחדשות 2. הוא נחקר היום במשטרה לראשונה וכך גם אביו, יחצ"ן המסיבות שלו, זמר נוסף ושני מעורבים בפרשה

אחרי חרושת השמועות והספקולציות, כעת מותר להגיד את מה שכבר כמעט כולם ידעו וניחשו - אייל גולן הוא הזמר המפורסם העומד במרכז פרשת הקטינות ומסיבות המין. גולן עוכב הבוקר (ד') לחקירה יחד עם אביו, יחצ"ן המסיבות שלו, שניים ממקורביו, וזמר נוסף החשוד במעורבות בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפרשה התפוצצה לפני שבוע, כשפורסם לראשונה בחדשות 2 אודות מעורבותם של שני זמרים מוכרים בקיום יחסי מין עם קטינות. במשטרה אמרו אז כי הגיע לידי החוקרים מידע על יחסי המין שהתקיימו לכאורה בין שני הזמרים לנערה. על פי הדיווחים שפורסמו, עלה חשד גם שחברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

גולן בכותל המערבי, השבוע (פייסבוק)

בימים שלאחר הפרסומים הראשוניים, הבהירו במשטרה כי חקירת הפרשה נמשכת על בסיס עדויות שנאספו מהנערות. על פי העדויות שנאספו עד כה, נראה כי החשדות החמורים ביותר הם כלפי אביו של הזמר - שנגדו עומדים חשדות לשידול קטינות וסרסרות. השוטרים ציינו כי במקביל התיק נגד גולן עצמו הולך ונחלש, לאחר שהחוקרים עלו על סתירות בעדויותיהן של הנערות. 

"קשת" ואייל גולן הודיעו הבוקר כי קיבלו החלטה משותפת שלפיה השתתפותו בתכנית "הכוכב הבא" תושעה עד להודעה חדשה. כמו כן הוחלט על השעיית הפקת העונה הרביעית של התוכנית "אייל גולן קורא לך" שהייתה צפויה לעלות בחודשים הקרובים.

הצו הופר על ידי הבלוגרים

רק אתמול, האריך בית המשפט המחוזי בתל אביב את צו איסור הפרסום שהוצא לבקשת המשטרה על פרטי החקירה - זאת על אף ששמו של גולן ומעורבותו בפרשה נחשפו באינטרנט על ידי בלוגרים וגולשים ברשתות החברתיות. באחד המקרים המשטרה אף עיכבה לחקירה בלוגר שפרסם ידיעה ובה נחשפה זהותו של גולן. במקביל, תמונות רבות של גולן הופצו בין הגולשים באמצעות תוכנות ואפליקציות להעברת מסרים כמו "ווטסאפ", כשהוא מחובק עם צעירות רבות שביקשו להצטלם עמו.

גם גולן עצמו לא התרגש מהפרת הצו ואף התייחס פעמים רבות לפרשה. "היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול", אמר במהלך הופעתו יום לאחר חשיפת הפרשה. בהמשך הוא אף התבדח עם צעירה שנכחה בקהל שרצתה להצטלם עמו, ושאל אותה לגילה. גולן אף התייחס לדברים בעמוד הפייסבוק בבוקר שלמחרת חשיפת הפרשה וכתב "הכול בסדר אצלי ברוך השם. אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

הנערה: לא ידעתי למה אני נכנסת

במקביל לפרסומים, טענה הנערה בת ה-17 המעורבת בפרשת הקטינות ומסיבות המין כי היא אינה מבינה מה לא בסדר במערכת היחסים שפיתחה עם שני הזמרים העומדים במוקד הפרשה שמסעירה את המדינה. "אני לא ידעתי למה אני נכנסת. הייתי מספר פעמים עם הזמר המפורסם הזה", סיפרה.

"הוא לקח אותי אליו הביתה, עם עוד חברה שלי ממש טובה שעכשיו אני לא מדברת איתה בעקבות כל הסיפור הזה", אמרה על אחד משני הזמרים. בהמשך הסבירה הנערה כי היא והזמר המפורסם מצאו מספר דרכים כדי להתראות אחד עם השנייה. "היינו נפגשים אצלו בבית או בבתים של חברים. במקרים אחרים מצאנו את הדרך להיפגש בבתי קפה או בקניונים", שחזרה.

"לאחר תקופה מסוימת הוא ידע שאני תלמידה בבית ספר", ציינה ואף טענה כי מערכת היחסים שנרקמה ביניהם היתה בהסכמה. "יכולתי לראות את הבעייתיות שבזה, אבל זה לא היה כזה משנה, אני חיכיתי שזה יגיע מתישהו, אני רציתי אותו ולא היה אכפת לי מכלום. אני עדיין אוהבת אותו".

בהכנת הידיעה השתתפו גיא פלג, גלעד שלמור ועזרי עמרם

פרשת הזמרים והקטינות - הסיקור המלא:

קשת ואייל גולן החליטו על השעייתו מה"כוכב הבא"

הזמר המפורסם ואביו עוכבו לחקירה במשטרה

פרשת הזמרים: צו איסור הפרסום הוארך

המפכ"ל על פרשת הזמנים והקטינה: "להתאזר בסבלנות"

פירון על פרשת הזמרים והקטינות: "צריכים לעשות חשבון נפש"

בת 16 סיפרה לאמה: "הזמר ניסה לשכב איתי, לא רציתי"

מסתמן: המשטרה לא תגבש אישום נגד הזמר השני

פרשת הזמר: "עוברת השפלות בבי"ס"

אביו של הזמר המפורסם: "חיים כרגיל"

הזמר המוכר מאיים לתבוע את הבלוגר שחשף את שמו

הזמר הנוסף מדבר: "הכל בסדר"

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"