חשד: אב איים על חיי הגננת של בנו

אב מנתניה, בשנות ה-50 לחייו, חשוד כי איים על חיי הגננת של בנו. על פי החשד, האב אמר כי ירצח את הגננת, בעקבות חוסר שביעות רצונו מהתנהלות הגן. המשטרה הגיעה לביתו של החשדו, עיכבה אותו לחקירה ועצרה אותו, אך בית המשפט הורה על שחרורו

איים לרצוח את הגננת ונעצר. אילוסטרציה (פוראת נאסר, חדשות 2)

חילוקי דעות בין הורים למחנכים הם דבר שכיח, אבל פחות שכיח כשהם מגיעים למישור הפלילי: תושב נתניה נעצר בחשד שאיים על חייה של הגננת של בנו. בית המשפט שחרר אותו לביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום שישי בצהריים הגיע האב, בשנות ה-50 לחייו, לגן הילדים של בנו בעיר. על פי החשד, האב ביקש לשוחח עם הגננת על חוסר שביעות רצונו מהיחס לו זוכה בנו בגן. כיוון שלא איתר את הגננת, הוא פנה לאחת הסייעות, ובפניה, על פי החשד, איים לרצוח את הגננת - ועזב את המקום.

משטרת נתניה פתחה בחקירה בעקבות תלונה שהוגשה נגד האב. השוטרים הגיעו לביתו, עיכבו אותו לחקירה ובסופה עצרו אותו. אמש, בתום דיון בעניינו, הורה בית המשפט על שחרורו.

לפני כחודש: הוצת גן ילדים בחלץ

לפני כחודש הוצת גן הילדים "אורן" במושב חלץ בדרום. מלבד המבנה, שנשרף כמעט כליל, הוצתה גם מכוניתה של הגננת. המשטרה העריכה כי זוג הורים עומדים מאחורי ההצתה, בעקבות סכסוך מתמשך עם הגננת. לאחר כשבועיים נעצרו שני הורים, אך לאחר יומיים שוחררו לאחר שבית המשפט קבע כי אין די ראיות להשאירם במעצר.

הגננת, לאה כהן, דיווחה בעבר למשרד הרווחה כי היא חוששת שהילד סובל מאלימות בבית. הגננת אמרה שמאז הדיווח ההורים איימו עליה. בעקבות החשש לחייה, עזבה הגננת את הגן ונפרדה מהילדים. בחקירתם הודו האבות שהיו מסוכסכים עם הגננת, אך למרות זאת שוחררו לביתם ללא תנאים מגבילים.