חשד: בן 12 נחטף ביישוב בצפון בדרכו הביתה

הילד נמצא לאחר מספר שעות בחורשה נטושה. לחוקרי המשטרה סיפר כי הועלה לרכב בניגוד לרצונו. המשטרה החלה בחקירת המקרה ומספר כיוונים נבדקים. "המקרה מאוד קשה ומצער ואני מקווה שהמשטרה תגיע לאחראים על המעשה", אמר אביו של הנער

הסמטה ממנה נחטף הילד, על פי החשד

מה קרה לבן ה-12 שנמצא נטוש? לחדשות 2 Online נודע שהילד, תלמיד כיתה ו', נחטף לכאורה על ידי רעולי פנים אתמול (שלישי) כשהיה בדרך חזרה מבית הספר הביתה באחד היישובים בצפון הארץ. הילד נמצא לאחר חיפושים ממושכים, והועבר לבית חולים להמשך טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי עדותו של הילד, הוא הועלה לרכב ונלקח לחורשה בכפר סמוך. נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה, ומספר כיווני חקירה נבדקים. אביו של הילד סיפר לחדשות 2 Online: "הגשנו תלונה במשטרה בעקבות היעדרותו של בני, והוא אכן נעדר למספר שעות. לאחר חיפושים קדחתניים עלה שהוא נמצא נטוש לבד בחורשה סמוכה לכפר שלנו. המקרה מאוד קשה ומצער ואני מקווה שהמשטרה תגיע לאחראים על המעשה".

מבית החולים העמק בעפולה, בו מאושפז הילד, אישרו כי הילד הועבר לטיפול אצלם. בעקבות המקרה, קצין נוער וחוקרי משטרה נמצאים בבית החולים וחוקרים את נסיבות האירוע.

גורם במשטרה המעורב בחקירה אישר את הדברים ואמר כי המשטרה בודקת מספר כיווני חקירה. "אנחנו מקווים שבשעות הקרובות, לאחר שהילד ייתן עדות ונקבל את הבדיקות מבית החולים, התמונה תתבהר", אמר הגורם. "מה שבטוח הוא שהילד נלקח בכוח וננטש למשך מספר שעות לבד בתוך חורשה".