חשד לרצח ביפו: בן 29 נורה למוות

תושב יפו נרצח בשעה שישב בקיוסק במרכז יפו, כשאלמונים פתחו לעברו בירי מרכב חולף, ונמלטו מהזירה. הפצוע פונה לבית החולים, שם נקבע מותו. המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות המקרה, אך מחקירה ראשונית עולה כי לנרצח אין עבר פלילי

זירת הרצח ביפו (דוברות משטרה)

הפשע שוב מגיע לרחובות: גבר בן 29 נורה למוות הבוקר (שבת) ברחוב יהודה הימית ביפו. נסיבות המקרה עדיין לא ברורות, אך המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 10:00 פתחו אלמונים בירי, ככל הנראה מרכב חולף, לעבר קיוסק בפינת הרחובות יהודה הימית ואלברט קיוסו, ונמלטו מהמקום. הגבר שנורה מספר רב של יריות מטווח קצר יחסית, נפגע באורח אנוש.

כוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו את הפצוע לבית החולים וולפסון בחולון, תוך מאמצי החייאה, אך הרופאים בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית של נסיבות המקרה עולה כי לנרצח אין עבר פלילי, אם כי משפחתו מוכרת למשטרה בגין מספר עבירות פליליות.

(דוברות משטרה)

ביום חמישי נמצאה בחוף הים באשדוד גופתו של צעיר בן 21 שנורה למוות. זמן קצר לאחר מציאת הגופה עצרה המשטרה קרוב משפחה של הנרצח, המוכר היטב למשטרה בשל עבירות קודמות. המשטרה חשדה כי קרוב המשפחה הוא האחראי למעשה שבוצע על רקע סכסוך כספי בין השניים.

יום קודם למקרה הקשה באשדוד, נמצאה גופת גבר במצב של ריקבון מתקדם בשטח פתוח בקריית ביאליק, כשעליה סימני ירי. צוותים של משטרת מחוז חוף החלו בחקירת האירוע כשעל פי ההערכות הרקע למקרה פלילי.