חשד: 1.5 מיליון שקל נגנבו מאמרגן

במשרדו של סוכן זמרים ידוע בישראל הרגישו בתקופה האחרונה פערים גדולים במאזני הכספים. בלשי מחלק ההונאה של מחוז תל אביב עקבו אחר תנועת הכספים, ומחקירתם עלה כי החשוד בגניבה הוא אחד המפיקים העובדים במשרד. על פי החשד הוא הוציא חשבוניות כפולות, הנפיק צ'קים של האמרגן, זייף את חתימתו ושלשל את הכסף לכיסו

אילוסטרציה (רויטרס)

אחד מעובדי המשרד של אמרגן ישראלי מוכר נעצר אמש (רביעי) בחשד שגנב מהמשרד כמיליון וחצי שקלים. במשרדו של סוכן הזמרים הרגישו בפערים גדולים במאזני הכספים כבר תקופה ארוכה והגישו תלונה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלשי מפלג ההונאה של מחוז תל אביב, בפיקודו של סנ"צ דוד מישקין, החלו לעקוב אחר תנועת הכספים כאשר החשדות הובילו לאחד המפיקים במשרד. מהחקירה עולה כי החשוד - תושב נס ציונה כבן 40 - הוציא לכאורה חשבוניות כפולות לאותם ספקים.

עוד חושדים במשטרה כי העובד הנפיק צ'קים של האמרגן, זייף את חתימתו ופדה אותם בדוכני החלפת כספים בתל אביב. הבלשים הגיעו לאותם דוכנים, איתרו חלק מהצ'קים ועצרו לאחר מכן את העובד החשוד.

במשטרה בודקים במקביל אם העובד גם הנפיק חשבוניות כפולות בעבור תשלום להופעות של אמנים מוכרים המיוצגים על ידי האמרגן. האמנים אמנם קיבלו את כספם, אך ממשרדו של האמרגן יצא צ'ק נוסף שעל פי החשד הגיע לכיסו של העובד. היום האריך בית המשפט את מעצרו בחמישה ימים.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv