חשד: חנק, בעט והכה את גורת הכלבים שאימץ

צעיר מנתניה חשוד כי במשך חודשיים, מאז אימץ גורת לברדור, נהג להתעלל באופן חמור בכלבתו. הצעיר נעצר לאחר שמספר אזרחים הבחינו בו מטיח את הגורה ברצפה – והזעיקו את המשטרה. בחקירתו הודה החשוד כי נהג לחנוק ולסטור לכלבתו מפני ש"כעס עליה"

צילום אילוסטרציה (חדשות 2)

תושב נתניה בן 27 נעצר אמש (ד'), לאחר שעוברי אורח בעיר הבחינו בו חונק, בועט ומטיח ברצפה את גורת הלברדור שבבעלותו. בחקירתו הודה הצעיר כי התעלל בכלבה במשך שבועות ארוכים, מאז אימץ אותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחקירה אמר החשוד כי אימץ את גורת הלברדור הלבנה לפני כחודשיים, כשהייתה בת מספר שבועות בלבד. הוא פירט בפני חוקריו כיצד לקח את הגורה מילד שפגש במכולת השכונתית, שביקש למסור לו את הכלבה לאחר שלא היה באפשרותו להמשיך ולטפל בה.

הצעיר תיאר בפירוט כיצד נהג לסטור לכלבה הקטנה, לבעוט בה באזור הבטן והאגן, לחנוק אותה בידיו, ואף לזרוק אותה באוויר. הצעיר לא הסביר את הסיבה למעשיו, אך אמר בקצרה לשוטרים שעצרו אותו כי "כעס על הכלבה".

הוטרינרים יחליטו: האם הכלבה תורדם כדי לעצור את סבלה?

השוטרים שהוזעקו לשכונת המגורים בנתניה כדי לעצור את ההתעללות, מצאו את הכלבה כשהיא במצב קשה מאוד ומתקשה לעמוד על רגליה. למקום הוזמן וטרינר שהעביר את הגורה לבית חולים לבעלי חיים, כשהיא סובלת משברים ברגלה ומפגיעות פנימיות קשות בגופה.

מאז שעות הלילה עוברת הכלבה הצעירה בדיקות מקיפות, ובהמשך היום יוחלט האם להרדים אותה כדי לעצור את סבלה. במשטרה ציינו כי הם רואים בחומרה את מעשה ההתעללות, ויבקשו להאריך את מעצרו של החשוד במספר ימים.