המאבק בארגוני הפשיעה: חייל בכיר של עמיר מולנר נעצר

על רקע מלחמתה של המשטרה בארגוני הפשע, תושב רמת גן, המוכר כאחד ממקורביו של העבריין עמיר מולנר, נעצר בחשד כי סחט ותקף אדם בלב תל אביב על רקע חוב כספי

צילום אילוסטרציה (חדשות 2)

המשטרה ממשיכה במאבק בארגוני הפשיעה: יחידת להב 433 עצרה אמש (ד') תושב רמת גן, המוכר כחייל בכיר בארגונו של העבריין עמיר מולנר, בחשד לתקיפה בנסיבות מחמירות וסחיטה באיומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצר החשוד בוצע בעקבות תלונה שהוגשה אתמול במשטרה על ידי אדם שהותקף לכאורה על ידי מקורבו של מולנר, בגין חוב כספי. העצור יובא בהמשך היום לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

במקביל הודיע הבוקר המחוז הצפוני במשטרה על מעצרם של גבר בן 34 תושב אום אל-פאחם ובן 27 תושב הכפר ג'דיידה-מכר, בחשד כי היו מעורבים בהסלקת אמצעי לחימה שהתגלו בשכונת מגורים בעפולה לפני יומיים.

לפני כשבוע עצרה המשטרה את אחד מבכירי הפשע בישראל, העבריין שלום דומרני. ראש ארגון הפשע חשוד כי ניסה לסחוט את הרב יעקב איפרגן המכונה "הרנטגן", בניסיון להטות את תוצאות הבחירות בנתיבות באמצעות סחיטה באיומים.

באותה פרשה ספגה אתמול המשטרה מכה קשה, כשהרב יורם אברג'יל, החשוד במעורבות בפרשת הסחיטה בנתיבות ונחשב למקורבו של דומרני, שוחרר למעצר בית. הבוקר הגישה פרקליטות המדינה ערר על שחרורו של הרב אברג'יל.