הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

לאחר שפורסם לראשונה בחדשות 2 כי המשטרה פתחה בבדיקת הטענה לפיה שני זמרים קיימו יחסי מין בהסכמה עם קטינה, מגיב אחד מהם להאשמות ודוחה אותן. "עושים לי רצח אופי", כתב למעריציו, "אצלי הכל בסדר, ברוך השם"

המשטרה פתחה בבדיקה, אילוסטרציה (SHUTTERSTOCK)

שעות ספורות לאחר הפרסום במהדורה המרכזית, לפיו המשטרה פתחה בבדיקת טענה ששני זמרים מוכרים קיימו יחסי מין בהסכמה עם קטינה בת 15, מגיב אחד הזמרים ששמו נקשר בפרשה להאשמות ומכחיש אותן מכל וכל. "אני רואה את רצח האופי שעושים לי", כתב למעריציו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הכל בסדר אצלי ברוך השם", ניסה הזמר להרגיע את הרוחות. "אני עובד, מופיע ומבלה ומכין לכם מופע חורף שכולכם תוכלו ליהנות. אוהב את כולכם ובעזרת השם נתראה רק בשמחות ובהופעות".

מעריציו הרבים של הזמר מיהרו לגבות אותו ברשתות החברתיות. "אף פעם לא תצעד לבד, אנחנו אוהבים אותך", כתבה לו אחת ממעריצותיו. "אני לא מאמינה לדברים שכותבים עליך, יש לך את התמיכה המלאה שלי, אל תיתן שיהרסו לך את החיים", כתבה תומכת נוספת.

עו"ד שרון נהרי, המייצג מעורב נוסף בפרשה שאינו אחד האמנים, אמר הבוקר בשיחה עם חדשות 2 Online, כי מרשו ימסור את גרסתו במשטרה.

אמש נודע לחדשות 2, כי בידי משטרת ישראל מידע על יחסי מין לכאורה בין הזמרים לנערה. על פי החשד גם חברותיה של הנערה קיימו יחסי מין עם שני הזמרים, ואחד מהם אף עישן עימן סמים קלים.

במשטרה ממשיכים לבדוק את הפרשה. גורם במשטרה מסר כי הם מבקשים לבדוק כי המידע אכן אמין ולכן רוצים לנקוט משנה זהירות. עוד צוין, כי בדיקת המקרה נמשכת מזה מספר שבועות.

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15