החיסול הכפול בירקונים: שני אחים נעצרו בחשד למעורבות

יומיים אחרי שחרורם של אבי רוחן וחנוך עצמון ממעצר בחשד למעורבות באירוע, עצרה ימ"ר מרכז את האחים אבשלום ואמיר חדד, המזוהים עם משפחת אלפרון, בגין חשדות דומים

החיסול בצומת ירקונים (מד"א)

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (ד') בשמונה ימים את מעצרם של אבשלום חדד (55) ואמיר חדד (47), בחשד למעורבות בחיסול הכפול של דקל צפר ושרון פרחי בחודש יולי האחרון בצומת ירקונים. השניים נעצרו על ידי ימ"ר מרכז בפיקודו של ניצב-משנה יגאל בן-שלום, ומזוהים עם ארגונו של אלפרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצרם של האחים חדד בא יומיים אחרי שחרורו ממעצר של אבי רוחן, שנחקר בגין חשדות דומים. רוחן, המוגדר ראש ארגון פשע גדול במרכז, הגיב על מעצרו ומתח ביקורת על המשטרה. "רצו לרצות את המפכ"ל", הוא אמר לעיתונאים.

שוחרר ממעצר. רוחן (חדשות 2)

רוחן אף התייחס להחלטת בית המשפט אתמול להאריך את מעצרו ביממה אחת. באולם הדיונים הוא ביקש להשתחרר כדי להגיע לברית המילה של נכדו, אלא שהשופטת נענתה בשלילה לבקשתו. "עשו את זה רק בגלל הברית", אמר היום רוחן ביציאתו מהמעצר, "רצו שאני לא אהיה באירוע".

מאוחר יותר יצא מתא המעצר גם חנוך עצמון, ראש ארגון פשע נוסף באזור ראש העין, שנעצר יחד עם רוחן בשבוע שעבר, בחשד למעורבות בחיסול הכפול. "זה היה צפוי", אמר עצמון על שחרורו. הוא הוסיף ומתח ביקורת גם על העיתונאים במקום כשאמר להם: "אתם, המשטרה ובית המשפט - אתם עובדים יחד. צריך להחליף את המדינה שלנו".