חשד: שידל נשים לסרסר בבנותיהן

בן 32 מירושלים נעצר בעקבות תלונה של תושבת טירת הכרמל עמה שוחח באתר היכרויות. לדבריה, החשוד ניסה לשכנע אותה להפגיש אותו עם בתה בתמורה לתשלום. הוא נעצר לאחר שחוקרת משטרה התחזתה לאם שמוכנה לקבל כסף בתמורה לפגישה עם בתה

חשד: שידל נשים לזנות בבנותיהן. אילוסטרצי (אימג'בנק - gettyimages)

המשטרה עצרה היום (ד') תושב ירושלים בן 32 בחשד שניסה לבצע עבירות מין בקטינים באינטרנט. הוא נעצר בעקבות תלונה של תושבת טירת הכרמל, שסיפרה כי הציע לה להיפגש עם בתה בת ה-10 בתמורה לתשלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצעתו של החשוד אירעה הגיעה במהלך היכרות בין השניים באתר היכרויות בחודש ספטמבר האחרון. המתלוננת הגישה תלונה לחוקרי תחנת טירת הכרמל, שפתחו בחקירה במטרה לעלות על עקבותיו. במהלך ניסיונות איתורו ברשת, התחזו החוקרים לנשים המנסות למצוא דייט. מפרטי החקירה עולה כי החשוד פנה לחוקרים, שהתחזו לנשים, והציע להם להיפגש תמורת תשלום לצורכי סיפוקו המיני.

החשוד נעצר היום לאחר שהחוקרים קבעו איתו פגישה בתל אביב. לפגישה הגיעה חוקרת התחנה, לה הציע החשוד כסף תמורת מפגש עם בתה. בשלב זה הוא נעצר על ידי בלשי תחנת טירת הכרמל שהמתינו במקום.

מחר יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור על מנת לאתר מקרים נוספים בעלי מאפיינים דומים, בהם הוצעו לנשים מפגשים עם בנותיהן הקטנות תמורת כסף. כל מי שנתקל בתופעה דומה מתבקש לפנות לתחנת טירת הכרמל בטלפון 04-8579000.