גרסת ה"רנטגן": "אף אחד לא איים עליי"

הרב יעקב איפרגן, "הרנטגן", הכיש בחקירתו את גרסת המשטרה לפיה שלום דומרני סחט אותו באיומים על מנת להטות את תוצאות הבחירות בנתיבות. "בכלל לא דיברנו על פוליטיקה", הצהיר הרב, "דומרני שוחח איתי על האפשרות לעשות שלום עם הרב אברג'ל"

גרסת ה"רנטגן": "לא איימו עליי" (חדשות 2)

לאחר שאתמול האריך בית המשפט את מעצרו של העבריין שלום דומרני בחשד כי סחט את הרב יעקב איפרגן,"הרנטגן", מגיעה כעת גרסתו של הרב לחשדות. על פי חקירת המשטרה, דומרני סחט את הרב איפרגן באיומים במטרה להטות את תוצאות הבחירות בנתיבות, אך לדברי הרב - לא היו דברים מעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מממצאי חקירת המשטרה עולה התמונה הבאה: ביום הבחירות המקומיות הגיעו, לפי החשד, דומרני ועשרה מאנשיו למתחם הרב איפרגן בנתיבות. הם חשודים כי חתכו את כבלי הטלפון במשרדים, אספו את הטלפונים הניידים מהנוכחים, והבהירו להם כי אף אחד לא ייצא או ייכנס למקום. על פי החקירה, דומרני חשוד כי הבהיר לרנטגן למה עליו לתמוך ביחיאל זוהר, המועמד לראשות העיר נתיבות.

בגרסתו מכחיש הרב איפרגן את גרסת המשטרה ומספר כי כשדומרני הגיע למקום הוא אמר: "באנו לכאן רק לקבל ברכה מכבוד הרב". "דומרני בא אליי, נישק את ידי, לא דיברנו בכלל על פוליטיקה", הוסיף "הרנטגן".

"דומרני שוחח איתי על האפשרות לעשות שלום עם הרב אברג'ל", סיפר הרב איפרגן לחוקרים. "אמרתי לו שאין סכסוך ואנחנו בכלל חברים". לטענת "הרנטגן", לא ברור כיצד הגיעו החוקרים למסקנה כי דומרני סחט אותו. "אני לא מבין איך המשטרה הבינה כך את הדברים", הדגיש הרב , "אף אחד לא איים עליי".

במשטרה חוששים כי איפרגן חושש להפליל את דומרני ומסרב לספר את מה שבאמת אירע ביום הבחירות.