המשטרה: אין די ראיות נגד שרון גל

העיתונאי ואיש ערוץ 10 לשעבר ככל הנראה לא יועמד לדין. גל נחקר בחשד לביצוע הטרדה מינית, אך בתום חקירת יחידה להב 433 הודיעו במשטרה כי "לא נמצאה תשתית ראייתית מספקת כנגד החשוד בגין העבירות שיוחסו לו". כעת יועבר התיק להכרעת הפרקליטות

שרון גל.ארכיון (חדשות 2)

כחצי שנה אחרי חשיפת החשדות בגין הטרדה מינית נגד העיתונאי ואיש הטלוויזיה שרון גל, מודיעה היום (א') המשטרה כי לא מצאה תשתית ראייתית על מנת להעמידו לדין. ההחלטה בתיק נגד הכתב לשעבר בערוץ 10 ומגיש התכנית "לילה כלכלי" תועבר כעת להכרעת הפרקליטות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"יחידה להב 433 סיימה לאחרונה חקירה שעניינה חשדות לביצוע עבירות של הטרדה מינית על ידי העיתונאי שרון גל. החקירה החלה בחודש מאי השנה ובמהלכה נגבו עדויות, בוצעו מגוון פעולות חקירה וכן נחקר החשוד באזהרה בגין העבירות המיוחסות לו", נכתב בהודעת המשטרה. "בסופה של החקירה קיבלת ראש אח"מ את המלצת ראש להב כי לא נמצאה תשתית ראייתית מספקת כנגד החשוד בגין העבירות שיוחסו לו".

כבר עם תחילת החקירה הכחיש גל את כל הידיעות על ההטרדות וכינה את הפרשה "מסע הכפשות נוראי". תיק החקירה נגדו יועבר כעת לפרקליטות, שתצטרך להחליט - בהתאם להמלצת המשטרה -האם להעמידו לדין.

בפעם האחרונה שבה דיבר גל עם התקשורת, הוא סיפר כי הפרשה פגעה מאוד בו ובמשפחתו. "אחרי מסע הכפשות נוראי שפגע בי ובמשפחתי, בכלל זה ילדיי הקטנים, מתברר שעובד שפוטר לפני כמה שנים ניצל את ההזדמנות על רקע עזיבתי המתוקשרת את ערוץ 10 וטען שחש פגוע מאמירה שלי בעת בילוי במועדון. אני רגוע ובטוח שהאמת תנצח".