חשד: נערים ניתצו מצבות בקיבוץ גבעת עוז

שני נערים תושבי וואדי ערה עוכבו לחקירה בחשד כי השחיתו וניתצו 2 מצבות בבית העלמין בקיבוץ גבעת עוז הסמוך למגידו. הנערים נתפסו בשעת מעשה כשהיו במקום יחד עם 5 צעירים נוספים. רב"ש הקיבוץ עיכב את השניים בתום מרדף - היתר הצליחו להמלט

חשד: ניתצו מצבות בקיבוץ גבעת עוז (שי)

שני נערים מכפר באזור וואדי ערה עוכבו לחקירה לאחר שלפי החשד ניתצו והשחיתו למעלה מ-20 קברים בבית העלמין של קיבוץ גבעת עוז הסמוך לצומת מגידו בצפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

 תושב הקיבוץ שטייל עם ילדיו בקרבת בית העלמין סיפר כי ראה שבעה נערים מבצעים הרס בתוך בית הקברות. הוא דיווח לרכז הביטחון השוטף של הקיבוץ, זה הגיע למקום והחל במרדף אחר הנערים. שניים מהנערים נתפסו ע"י הרב"ש והשאר הצליחו להימלט מהמקום.

רכז הביטחון דיווח למשטרה ושוטרים מתחנת עירון הגיעו למקום ועיכבו את הנערים לחקירה. בשיחה עם חדשות 2 online סיפר תושב גבעת עוז: "זו לא הפעם הראשונה שזה קורה, לפני שנה חיללו אנדרטה לזכר נספי השואה ורוססו צלבי קרס. אנו מקווים שהמשטרה תטפל בנערים והתופעה לא תחזור על עצמה".

השחתת הקברים בגבעת עוז (שי)

רכז הביטחון השוטף של הקיבוץ הוסיף: "הצלנו לתפוס שניים מהנערים שלפי מה שהבנו חיללו לפחות 22 קברים ושברו כדים". הצעירים שנתפסו הם תושבי כפר סמוך באזור וואדי ערה. המשטרה פתחה בחקירה ונבדקים מספר כיווני חקירה באשר לנסיבות שהובילו להרס.