מטעני חבלה נמצאו בפשיטה משטרתית בכפר ג'ת

היחידה המרכזית במחוז חוף בסיוע יחידות מג"ב פשטה על מתחם ביישוב ג'ת שבמשלוש שבו מצאה כמויות גדולות של אמצעי לחימה, בהם מטעני חבלה, וכמויות נכבדות של סמים. אדם אחד נעצר, ומעצרים נוספים צפויים בהמשך. "נמצה את הדין עם משפחות הפשע", אמרו היום במשטרה

מתוך זירת הפשיטה, היום (דוברות חוף)

על רקע שורת האירועים האלימה של השבועות האחרונים, ממשיכה המשטרה בניסיון לעצור את ארגוני הפשע. לפנות בוקר פשטה המשטרה בשיתוף כוחות יס"מ ומג"ב על מתחם של ארגון פשיעה מוכר ממשפחת וותד ביישוב ג'ת שבמשולש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך החיפושים נתפסו שני מטעני חבלה, אקדח אישי ונשק אוטומטי. כמו כן נתפס חצי ק"ג של חומר החשוד כחשיש, 300 כדורים החשודים כאקסטזי וכמות קטנה של הרואין. אדם אחד שהיה במקום נעצר, ועל פי הערכת המשטרה, מעצרו עשוי להוביל לשורת מעצרים נוספים.

מפקד ימ"ר חוף נצ"מ אלי אסייג התייחס לפעילות וציין כי מחוז חוף נאבק בארגוני הפשיעה ובחשיפת האמל"ח בהם עושים ארגוני הפשיעה שימוש המסכן את חייהם של הציבור בצורה קבועה וסדורה וימצה את הדין עם העבריינים להם חלק בפשיעה החמורה. מפקד מחוז חוף, ניצב חגי דותן התייחס גם הוא למעצר שהתרחש לפנות בוקר בכפר ואמר כי הפעילות של כלל הגורמים במחוז חוף נמשכת בכל תחומי המחוז.

אמש: פיצוץ ברכבו של פרקליט מוכר

זירת הפיצוץ, אמש (חדשות 2)
הפשיטה הזאת, כמו אחת נוספת שהתרחשה בשבוע החולף, מצטרפת למאבק שמנהלת המשטרה נגד ארגוני הפשע הגדולים, מאבק שנראה בימים האחרונים שאיבד שליטה. אמש אירע פיצוץ ברכב חונה במרכז תל אביב, פיצוץ שמאוחר יותר התברר שנועד לפגוע באחד מפרקליטיה של משפחת פשע ידועה.

במערכת המשפט ואכיפת החוק הגיבו בחריפות בניסיון לפגוע בחפים מפשע והביטחו לפעול בתקיפות לתפיסת המבצעים. "צריך לתת עדיפות עליונה לחקירת המקרה הזה ולמצות את הדין עם האחראים עליו. אני סומך על המשטרה שתביא את הפושעים לדין", אמר אמש ראש הממשלה נתניהו שהתייחס גם הוא למקרה. היועץ המשפטי לממשלה שהגיע לזירת האירוע אמר כי מדובר בעליית מדרגה חמורה ושיש להתייחס לאירוע בחומרה.