מתגבש הסדר טיעון עם אביו של אייל גולן

דני ביטון, אביו של הזמר, הואשם בדרדור קטינות לזנות - ומאז פרקליטיו חתרו להסדר טיעון, שימנע את עדותן של הנערות. בפרקליטות טוענים כי ביטון ניצל את כמיהתן של הקטינות להיות בקרבות גולן, וכעת גובש הסדר טיעון שיכלול גם מאסר בפועל בן שנתיים

הסוף לפרשת "משחקי חברה"? הפרקליטות מגבשת הסדר טיעון עם דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, שחשוד בהדחת קטינות לזנות בנסיבות מחמירות. על פי הסדר הטיעון המתגבש, ביטון יודה בעבירות מין בשלוש קטינות ויישלח למאסר למאסר בן שנתיים - כך פורסם הערב (שלישי) לראשונה במהדורה המרכזית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביטון הוזמן בעבר לשימוע לקראת כתב אישום בגין מספר עבירות מין, בהן שידול קטינות לזנות. עו"ד רוויטל סוויד טיפלה בתיק, ומאז כניסתה לפוליטיקה ושיבוצה ברשימת "המחנה הציוני", העבירה את התיק לעו"ד ששי גז.

זו הייתה חקירה שהסעירה את המדינה: לפני כשנה וחצי, הכוכב אייל גולן נחשד בקיום יחסי מין עם קטינות ובשימוש בסמים בחברתן. גולן נעצר ונחקר, אבל אז התברר כי הקטינות העלילו עליו עלילה.

למרות שהתיק נגד גולן נסגר בהיעדר ראיות, החקירה חשפה עבירות פלילות לכאורה שביצע אביו, דני ביטון - האב שנטש את אייל בילדותו חזר לחייו בשנים האחרונות ועל פי החקירה ניצל את כמיהתן של קטינות, רובן ממשפחות הרוסות, לקרבתו של בנו.

"מה שאת צריכה אל תדאגי, תביאי מישהי זורמת"

החקירה חשפה כי ביטון סידר להן פגישות עם בנו, איפשר להן לנסוע ברכב ההופעות, קנה להן בגדים ואירח אותן במלונות. באחת ההקלטות המפלילות, שנחשפו בעבר במהדורה המרכזית, נשמע ביטון מבקש מהקטינה לצרף את חברותיה למפגשים: "את מי את מביאה? תביאי מה שיהיה, גם כן אחרת, זורמת".

כמו כן הבטיח לה ביטון כי "מי שתרוויח לכל אורך הדרך זו רק את - כל הופעה את באה איתי באוטו הגדול, נהנית מכל רגע. מה שאת צריכה אל תדאגי, נקנה לך".

לאחר סגירת התיק נגד גולן, הפרקליטות החליטה להגיש כתב אישום כנגד אביו ולהאשימו בהבאת קטינות לזנות בנסיבות מחמירות. סך הכל, נטען, פגע ביטון בלפחות שבע קטינות. מאז, בחשאי, התנהל משא ומתן בין פרקליטיו של ביטון לבין הפרקליטות כדי להגיע להסדר שיחסוך ניהול משפט ועדויות של הקורבנות. בימים הקרובים ייתכן שהתיק, שכונה "משחקי חברה", יגיע לקו הסיום שלו עם שליחתו של ביטון לכלא.