החשד להתעללות בתאומים: ההורים שוחררו לביתם

המשטרה החליטה לשחרר את ההורים החשודים בטלטול ילדיהם התאומים. צוות החקירה קבע שאין סכנה לשיבוש חקירה, ועל כן איפשר להורים לשוב לביתם בתנאים מגבילים. עורך דינם של ההורים בירך על ההחלטה ואמר: "לא הייתה שום סיבה להחזיק אותם במעצר"

שוחררו לביתם. הורי התאומים, השבוע (חדשות 2)

ההורים החשודים בטלטול תינוקותיהם התאומים, שוחררו הערב (ד') לביתם. לאחר שלושה ימים בהם שהו במעצר, החליט צוות החקירה ממשטרת מחוז תל אביב לשחרר את בני הזוג בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם במשטרה אמר לחדשות 2 Online כי "אין מניעה שבסופו של דבר, לאחר חקירה משטרתית ורפואית, יוגש נגד אחד מההורים כתב אישום". הגורם הבהיר כי לפי שעה אין סכנה שההורים ינסו לשבש את החקירה. "ילדיהם לא יהיו בחזקתם בזמן הקרוב", ציין הגורם, "לכן גם לא נשקפת מסוכנות לתינוקות".

בירך על ההחלטה. עו"ד וקסלר (חדשות 2)
עו"ד יפים וקסלר, פרקליטם של ההורים, בירך על החלטת המשטרה ואמר לחדשות 2 Online כי "לא הייתה שום סיבה להחזיק אותם במעצר. אני מקווה שהילדים יחזרו לרשותם בקרוב".

"קיימת תשתית ראייתית להתעללות בתאומים"

ההחלטה על שחרורם של השניים מגיעה על אף ששופט בית משפט השלום קבע כי קיימת תשתית ראייתית לך שההורים אכן התעללו בילדיהם. "לאחר שמיעת טיעוני הצדדים ועיון בתיק החקירה אני מוצא, כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשודים בגין העבירות שבביצוען הוחשדו וכי מתקיימת עילה למעצרם", קבע השופט שמואל מלמד בדיון להארכת מעצרם של ההורים שהתקיים לפני יומיים.

לפני מספר ימים הובאו התאומים על ידי הוריהם לבית החולים דנה שבתל אביב, כשהם סובלים מחבלות שהוגדרו קלות. נציגי בית החולים יידעו, כמתבקש בחוק, את רשויות הרווחה בנושא, וההורים עברו תשאול, שבסופו נעצרו על ידי המשטרה.